• kaşarın tadını bilen erkeklere sorulması gereken kız. sen tutturmasan tutar mıydı kardeşim? demek ki sen de istemişsin, ne diye kıza bok atıyosun ki!!!
  • tanıştığı kızla ilk günden ilişkiye girmek isteyen erkekten bir farkı olmayan kızdır. ikiside insanoğlunun en temel ihtiyacının mağduru olmuşlardır. bence keşke bütün dünya böyle olsa.
  • mevzubahis ''sik'', sevgilisine aitse, demek ki zaten ilk günden ''sevgili'' olmuştur bunlar. bana kalırsa asıl sorun, kızın ilk günden sevgilisinin sikini tutması değil, ilk günden sevgili olmasıdır. ilk günden sevgili olacak kadar şuursuz ise, sonrasını zaten koyversin gitsin.

    o değil de, bir arkadaşım anlatmıştı. avrupa'da insanlar tanıştıklarında ve aralarında bir elektrik olduğunda, eğer ciddi düşünmüyorlarsa, yani sadece cinsellikse aradıkları ilk günden sevişmekte beis görmezlermiş. ama daha düzgün bir birliktelik düşünüyorlarsa, yani o enerjiyi hissetmişlerse eğer, ilk günden asla sevişmezlermiş. bir sonraki ya da bir kaç sonraki buluşmaya saklarlarmış bunu.

    adamlar flörtün nasıl yapılacağını biliyorlar vesselam. biz şu işin ortasını bulabilmiş değiliz. ya hemen atlıyoruz ya da gereksiz bi kendini ağırdan satma tribine giriyoruz.