1. işini bitirdikten sonra erkeği bir daha aramayacak kız modeli. erkek kullanıldım tribine girip intihar edebilir. evet.

başlık başıma kaldı. başlığı açan ssl'dir.
  2. tutmak istemiş tutmuş , seksist ya da başkalarının ahlaklarını irdeleyen başlıklar açan abazan ve/veya dinle duyguları bastırılmış suserları germiş hanımkızımız.elalemi germiş...seninkini tutsalar dilin tutulur , dimi liseli? sözlükten soğudum be..
  3. tutup kesecek kızdır belki de. bence herkese hemen sikinizi tutturmayın, sikinizden olabilirsiniz zira.
  4. kaşarın tadını bilen erkeklere sorulması gereken kız. sen tutturmasan tutar mıydı kardeşim? demek ki sen de istemişsin, ne diye kıza bok atıyosun ki!!!
  5. şahsım adına en sevdiğim kız modelidir...
    zaten 1 hafta içinde yok olacaktır..
  6. modellik yapıyor olabilirdir.
  7. gerçek hayatta hiç bir siki tutamayanlar tarafından yargılanan kızdır. tutmak istemiştir tutmuştur. kime ne.
  8. aynı zamanda, sevgilisi "sikim hıyar" dediğinde ona tuzla koşacak kız modelidir.
  9. ne guzel lan hic boyle sevgilim olmadi gunler geciyor da anca zorla tutturuyorum.
  10. tanıştığı kızla ilk günden ilişkiye girmek isteyen erkekten bir farkı olmayan kızdır. ikiside insanoğlunun en temel ihtiyacının mağduru olmuşlardır. bence keşke bütün dünya böyle olsa.

ilk günden sevgilisinin sikini tutan kız modeli hakkında bilgi verin