• alacağınız ürünü belirledikten sonra amazon almanya, italya, fransa, amerika ve diğer hepsinden alacaganiz ürünü aratın. türkiyedeki fiyatların yarısına kadar daha uygun alabilirsiniz. ya da türkiye'de 3000 tl'ye bütçeniz yetiyorsa buralarda 6000 tl olan bir bebek arabasini o fiyatlara alabilir ya da aynı arabayı 1500-2500 tl arasına alabilirsiniz. mesela ben:

inglesina quad bebek arabası ve ayaklı portbebe setini amazon fransa'dan 593 euro'ya aldım. türkiye'de ayaklı portbebe yerine ana kucağı (oto koltuğu özellikli) ile bu set tam 11000 tl. neredeyse yarı fiyatına aldım ki amazon yurtdışından yaptığım hemen hemen tüm alışverişlerde en geç 3 ay içinde vergi düştüğü için para iadesi oluyor bunda da 40-50 euro iade gelebilir, o zaman türkiye fiyatının tam yarısına almış olurum. bu arada amazon almanyada daha ucuzdu ama ürünü izmir'e yollamiyorlar, ben aldıktan sonra bu ürünü de izmir' e yollamayi kabul etmedi sistem yaptigim yeni alisveris denemesinde.
  • hb bir arabanız varsa kabin boy dedikleri katlanınca kutu kadar olan modellere bakmanızı öneririm.
  • britax- römer b-agile modelini satıyorum. en güzel tavsiyem budur.
  • deneyimlerini aktarabilecek bagi marka bebek arabası kullanan var mı? mağazada gördüm fena durmuyor. easyfold 2 modelini inceledim, kaliteli sağlam bişeye benziyor. fiyatı 2900 lira civarlarında.
  • hadi yine iyisiniz dostlar , size baş ucu kitabı nitelliğinde bir giri. (bkz: #110341850)
  • mutlaka mağazadan rica edip bagajınıza bir indir-bindir yapıp deneyin. deneyince pişman olmazsınız ama denemeden alırsanız pişman olma ihtimaliniz var.
  • 2. el alın.
  • çok abartmayın, bu alet otobana çıkmıyor.
  • kabin veya baston tipi alın travel aldım pişmanım bütün bagajı kaplıyordu baston aldım sonra
  • almayın . bir tanidikta muhtemelen boşta duran bı tane vardır. alın emaneten kullanın.

ben de o hatayı yaptım. herkes çocuğuna prens- prenses gibi muamele etmek istiyor, herşey sıfır olsun, aman en iyisi olsun vs .

gelin görün ki orta halli yamuk yumuk bir anadolu insanı olacak muhtemelen bebeğiniz . hayır prenses bile olsa 4 bin tl değil bin tl lik bir araba da işinizi görür. ya da bir tanıdıktan, letgodan alınan bir araba.
hesabın var mı? giriş yap