44 entry daha
  • ışıkları söndürmeyin
    organize olmayın
  • kadınlara tavsiye verme haddime değil aslında kendilerini paşa gönlü nasıl isterse öyle yapsınlar ki keyif alsınlar ve biz de bu ulvi olgudan mahrum kalmayalım. *

ama bir kaç naçizane işlerine yarayacak bilgi ekleyeyim.

şimdi efendim bir erkek olarak tabii ki iki hanım ve ben olmak üzere varsayıyorum söz konusu grubun şekli ve şemalini.

ve tavsiyelerimi bu ulvi sevişmeyi yapmayı düşünen tatlış hanımlrımıza sunuyorum.

bu durumda seviyesi ne olursa olsun kısmen de olsa biseksüelliğe açıksanız yapın bunu derim. yoksa tadı tuzu olmaz.

ortasaha ve forvet arası bağlantıyı sağlayan bir on numara eksikliğini kasıklarında hisseden, adeta jose sosa'sı olmayan bir beşiktaşa dönüşür o sevişme.
    ona da gerek yok.
    özetle minimum bile olsa varsa biseksüellik bunu bir deneyin derim.

ikincisi çok rahat olmaya çalışıp kasılmayın. her ne kadar yıl 2017 olmuş olsa da grup seks hala kalbur üstü ve her zaman yaşanmayan bir şey o nedenle emin olun, odadaki herkes gergindir.
    olayı keyifli hale getiren de bu gerginlik ve heyecandır.
    o yüzden keyif almaya bakın.

şu an büyük ihtimalle ay ben gülerim diyorsunuz.
    haklısınız bol bol gülünüyor zira olayın kendisi çok keskin bir çizgiyi aşmayla başlıyor.

aşırı mahrem, sadece tek kişiyle olmasına alıştığınız sevişme bir anda 2 farklı kişiyle olunca ister istemez çok tatlı bir heyecan yaratıp salak salak gülmeye sebep oluyor.
    bünye alışkın değil bir kere.
    ama dediğim gibi çok tatlı bi heyecan ve gerginlik o. gülün istediğniz gibi.

üçüncüsü salt erkeğe odaklanmayın. olayı erkeği paylaşan iki kadın odağına indirgemeyin. bir paylaşım varsa karşınızdaki diğer kadını da erkekle siz paylaşıyorsunuz, aynı şekilde onlar da sizi paylaşıyorlar öyle düşünün.
    bu sayede işin içine saçma tripler, kıskanmalar girmez herkes keyfine bakar.

karşınızdaki kadınla sevişmekten çekinmeyin emin olun bizi iplemeyip birbirinizle sevişmeniz bize koymaz. bazı kadınlar erkeğin her iki kadına eşit ilgi göstermemesinden çekinir, sorun eder. biz etmeyiz.
    aksine 1 sene bekleyip game of thrones'un ilk yayınlandığı anda izler gibi izleriz. *

son olarak bunu yapmaya karar verirseniz mümkünse güvendiğiniz, tercihen arkadaşınız olan bir adamla deneyin. içiniz rahat eder. ha bir de zeki bir adam olsun zira akıllı adam asla bunun lafını etmez arkanızdan konuşmaz zira ekmeğinden olmak istemez. *

erkeklere tavsiyem yok zira grup seks arz talep eğrisinin bu kadar dengesiz olduğu bir dünyada bu kadar düşük olasılığı olan bir şeyi hiç birinize paslamam olm. mal myım emenike.

son olarak grup seks düşünen hanımalra selam ederim.
    öptm. cnm. kib. seks?

edit: erkegler eksikemiş. bu bir işaret olabilir hanımlar. kıps.
  • heyecanlanma, erken boşalırsın.
  • gülme krizi inanılmaz bir goygoyla geçer alkol ve biraz uyuşturucu varsa offff!!

unutamayacağınız efsane bir anınız olur.
  • öncelikle bir sürü homofobik hıyarın, doğru dürüst noktayı virgülü nereye koyacağını bilmeyen yazarın, adam gibi grup seks yapmamış ama çok bir bok bildiğini zanneden davarın bulunduğu bir başlıkta yazmayın. sonra ne yaparsanız yapın, gerisi size kalmış.
  • eğer ki baskın olarak heteroseksüel iseniz ve grup içerisinde en az 1 hemcinsiniz var ise onunla göz göze gelmemeye çalışın.
  • yapmayın
  • (bkz: yapmayın)
  • safları sıklaştırın.
80 entry daha
hesabın var mı? giriş yap