şükela:  tümü | bugün
  • kalbini çöpe at.
  • yakalanmayın.
  • sonraki sevgiliniz de sizi, ikisi yakın arkadaşınız olmak üzere 8-9 kişiyle aldatıp, boynuzu taktığı zaman ağlamayın.

sizi seviyorsa onda yaşatacağınız hayal kırıklığının, acının, bozacağınız psikolojinin hesabını faiziyle tahsil ederlerse sakın ağlamayın.
  • en mükemmel tavsiyeyi veriyorum, yaklaşın yamacıma;

--- spoiler ---

aldatmayın.

--- spoiler ---
  • kendiniz gibi midesiz insanlarla sevgili olun, dinlene dinlene birbirinizi boynuzlayın, namuslu insanların başını yakmayın.
  • hayatınızın geri kalanına bir orospu çocuğu olarak devam edeceğinizi bilin.
  • önce ayrılın, sonra ilginizi çeken kişiyle birlikte olun. hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin derseniz bir yerde patlar. vakit kaybetmeye gerek yok. benzeri bir durum oldu ayrıldım direkt.

benim tavsiyeler aldatılacak olanlara. çevremde 30 yaş üstü ve ortalamanın üzerinde para kazanan tüm erkekler eşlerini, nişanlılarını aldatıyor. bunu anlatmaktan övünç duyuyorlar. böyle göğüsleri falan kabarıyor hepsinin. "eşimin kulağına gider bir bok yedim bari susayım." demek yok.

erkekler aldatma işinin yarısını cinsel tatmin için yapıyorsa diğer yarısını da anlatmak için yapıyor. ben lisede böyle zannediyordum şu an 30 yaş üstü insanlar da aynı. bunu anlatmaktan müthiş zevk alıyorlar.

kadınlara tavsiyem eşlerinin arkadaşlarını ve onların eşlerini tanısınlar. mümkünse telefonları olsun. aldatan erkeklerde de şunu gördüm. genelde şirket hattı vb ikinci telefonu aldatmak için kullanıyorlar. buna dikkat.
  • yapma, sinsi olma ,saman altindan su yurutme , kendi yuzune bakamazsan hicbir seye bakamasin, buyusunu bozma.
  • sevgilinin seni aynı yöntem ile aldattığını düşün. mallık yapma. ınsan ol.