şükela:  tümü | bugün
  • benim hikaye biraz karısık.
    simdi 17 yasındayım. ilk sevgilim. dedim ki el ele tutusmak serbest. opusmek koklasmak yasak. o da tamam evlenene kadar beklerim, sorun yok dedi.
    sonra beni aldattı, ayrıldık.
    ben abd ye gitmisim bu sıra. bi amerikalı cok ilgilenmeye basladı benle. her gun arıyor, soruyor. cok iyi arkadas olduk. bir takım flortoz durumlar. sonra birkac ay sonra birden ortadan kayboldu. megersem bir amerikalı kız benim cocuga cıkma teklif etmis, bizimki de kabul etmis. ben yıkıldım tabi. onca emegim, paylasımım var benim cocukla.
    ben de bana is atan japon bi cocuk vardı. ona yesil ısık yaktım. japon cocuk benimle sevgili olur musun dedi hemen. seker cocuk. onu da sevdim ama kalbim de kırık diger ilk iki adamdan. ust uste gelmisler.
    velhasılı bir aksam beni eve dogru yuruyerek bırakırken kendine cekti ve dudagımdan optu bizim japon.
    ilk opusmem oyle oldu. aksama da mail yolladı. gulusunu seviyorum, hep benle kal diye. ı dont wanna miss a thing sarkısını da tag yapmıs.

velhasılı aradan yirmi sene gecti. bir iki ay evvel benim japon beni facebooktan ekledi. evlenmis. bir muzik grubu kurmus. japonya da yasıyormus. mutlu gozukuyor benim sekerpare.

diger turk ve amerikalı yıllardır facebookumda zaten.
    onlar hep aktifler uzaktan da olsa hayatımda yıllardır.

bu ilk senelerin askları cidden buyuk ask hikayleriyse bi baska oluyorlar arkadas:)
    kalp.
  • güzel bir anı çok beğendim. amerikalı, japon ve türk karekterler iyi kombinasyon olmuş, sözkonu eylem de üstelik "20 sene" önce amerikada japon karakter ile gerçekleşmiş harika vala ben çok beğendim.

benimkisi,

yer: samanlık
    durum: yok
  • ilk öpücüğümü kendim aldım. biraz uçarı, biraz beceriksizce olsada.
    18 yaşımda belki en su beyinli çağım da. aynı yaştaydık. kibar, oldukça güzel giyinen,konuşan hoş bir çocuktu. ne kadar sevsede istediği gibi karşılık veremedim. bir şekilde bitti. en son evlendiğini 1 kızı olduğunu gördüm.*
  • tanistigimizi bilmediği bir elemanla evlendiler.
  • adını bile unuttum.

zaten sadece öpüştük ne gerek var bu kadar anlam yüklemeye*
  • 27 yaşındayım hiç öpüşmedim.
  • çocuğu var şimdi mutludur umarım.

not: çocuk benden değil.
  • ilk defa sevgilim diyebildiğim insandı. en son geçen sene gördüm kendisini. ortak bir arkadaşımızın doğum günüydü. uzun süreli bir ilişkisi varmış. ayrıldığımız günden beri konuşmuyoruz zaten
  • hiç bir şekilde kendisine ulaşamıyorum. yaşadığını biliyorum fakat iletişim yollarım kapalı.
  • nerede olup ne yaptığından zerre haberimin olmadığı mahalledeki o uzun saçlı benimle bisiklete binen kızdır.