• güzel bir anı çok beğendim. amerikalı, japon ve türk karekterler iyi kombinasyon olmuş, sözkonu eylem de üstelik "20 sene" önce amerikada japon karakter ile gerçekleşmiş harika vala ben çok beğendim.

benimkisi,

yer: samanlık
    durum: yok
  • ilk öpücüğümü kendim aldım. biraz uçarı, biraz beceriksizce olsada.
    18 yaşımda belki en su beyinli çağım da. aynı yaştaydık. kibar, oldukça güzel giyinen,konuşan hoş bir çocuktu. ne kadar sevsede istediği gibi karşılık veremedim. bir şekilde bitti. en son evlendiğini 1 kızı olduğunu gördüm.*
  • tanistigimizi bilmediği bir elemanla evlendiler.
  • 27 yaşındayım hiç öpüşmedim.
  • çocuğu var şimdi mutludur umarım.

not: çocuk benden değil.
  • ilk defa sevgilim diyebildiğim insandı. en son geçen sene gördüm kendisini. ortak bir arkadaşımızın doğum günüydü. uzun süreli bir ilişkisi varmış. ayrıldığımız günden beri konuşmuyoruz zaten
  • adını bile anımsamıyorum.
  • hiç bir şekilde kendisine ulaşamıyorum. yaşadığını biliyorum fakat iletişim yollarım kapalı.
  • iki gün önce yazdı bana. tam şu an nikahım vardı ama gitmedim dedi.
    üzücü.
  • öncelikle burada olayı anlatmıştım

kızla bu harika andan sonra 2 hafta kadar çok yakın olduk. sanki hiç bitmeyecek gibiydi, harika bir zamandı. özgüvenim yükseldi ve bir kızın beni sevebileceğini işte o zaman gördüm.

birden bıraktı beni. herhalde canı sıkılmıştı, öyle bir şey dedi bana. arada konuşsak da hem iş atıyor hem de soğuk davranıyordu. birkaç ay sonra yakın bir arkadaşım ile (beni onunla tanıştıran çocukla). çıkmaya başladılar. birkaç hafta sonra onu da terk etmiş bildiğim kadarıyla.

daha geçen aylarda numarasını silmeye içim el verdi. galiba onu uzun süre unutamadım. hala insanlara karşı bir ön yargı var içimde. kız artık tamamen uzakta. belki birkaç yüz metre uzakta ama kalplerimiz buradan başka bir galaksi arasındaki mesafe gibi..
1898 entry daha
hesabın var mı? giriş yap