şükela:  tümü | bugün
  • taze seçmenler, ilk kez oy kullanacak gençler nezdinde oy oranları yerlerde sürünen adalet ve kalkınma partisi'nin yeni sivil görünümlü cemaati.

daha evvel de adalet ve kalkınma partisi ve fethullah gülen cemaati ortaklaşa, "genç siviller" adı altında benzer bir girişimi palazlandırmıştı. devamı gibi görünüyor..
  • arkasinda kim var acaba?
    akillica konusmuslar, yetmez ama evetci kokular aldim sitelerindeki yazilardan. yakinda cikar kokusu.
  • aktroll 2.0.
  • afedersiniz ermenilerin, kürtlerin ve musevilerin dışındaki tüm gençlerimizi davet eden harekettir.

z jenerasyonu ne düşünüyor diye bir pazar araştırması yaptırıp sonra bunları düşünüyorsan diye bir reklam yapmış oluşumdur.
  • ilk defa oy vereceklerin arasinda akp’nin ortala oyunun cok altinda kalmasi uzerine kurulmus organizasyon.

zaten hicbir yerinde de akp lafi gecirememisler korkularindan :) bir de arastiran, soran, demokratik, ozgur dusunen gibi goygoylarla doldurmuslar videoyu.

merak etmeyin, herkes ne oldugunuzu, o yukarida saydigim ve agziniza almaya hakkiniz dahi olmayan guzel temalari sizinle gerceklesmeyecegini bilecek kadar akilliyiz 18-25 yas arasi nesil olarak.
  • sponsorlu bir videoda denk geldim izledim. hiç bilmiyordum bu hareketin ne olduğunu. bunlar işte 12 kişiyi bir yere dolduruyorlar ve konuşmaya başlıyorlar.

işin çok ultra ilginç tarafı ise akpli olanın sakin soğukkanlı ve bilinçli olup diğer tarafların kavgacı gürültücü olması ve oylarını değiştirmeleri yavaş yavaş.

ben 2018 türkiyesinde bir tartışmayı olgunlukla karşılayıp fetöcü ve vatan haini içermeyen kelimeler kullanacak bir akpli görmedim. propaganda videosunda diğer parti taraftarlarını kendi gözlerinden resmetmeleri saçma olmuş. ne yaparsalar yapsınlar sosyal medyada istedikleri gücü elde edemeyecekler.
  • twitterda gorulmustir ki vicik vickm akp reklami cikmistir, tipki dusundugum gibi.

ustelik, muhalif gencleri gerizekali gibi gostermeleri de cabasi.

genclerden zokayi yeyince gorursunuz nasil oluyormus tamam diyen milyonlarca twitter kullanicisi salak yerine koymak!
  • bu yalancı, biatçı, komplocu, tek adamcı, anti demokratik ve anti laik suç örgütüne destek verecek genci nah bulursunuz. gemi batıyor sevgili troller
  • link

geçen seçimde lise duvarlarında ilk oyum mhp ye yazıyordu isim oradan geliyor heralde,

akepe ve stepne partisinin ucuz çalışmaları,

sorgula, düşün vb. sloganları var bu dediklerinizi yapan size oy verir mi? :)
  • ilk hareketlerini bursa'da gördüğümüz oluşum.

(bkz: 3 haziran 2018 iyi parti seçim çadırına saldırı)