şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: can kozanoğlu) ve (bkz: mirgüncabas)'tan kitap dolu bir podcast. yazarlar seçtikleri romanlarının 'ilk sayfası'ndan anlatmaya başlıyor. uykudan önce, kitaptan sonra tüm dijital platformlarda.. dinleyin & dinletin.. (bkz: hakangünday) (bkz: muratmenteş) (bkz: ahmetümit) (bkz: buketuzuner) (bkz: ayşe kulin) (bkz: saygın ersin) ilk sayfası 'hakan günday, az'
  • spotify'dan gün itibariyle 12 bölümünü dinleyebileceğiniz muhteşem içerik. anladığım kadarıyla storytel sponsorluğunda gerçekleşen bu podcast, umarım uzun soluklu olur ve can kozanoğlu - mirgün cabas birlikteliği en azından başka içeriklerle devam eder.
  • edebiyatla ilgilenenler için müthiş bir iş. yazarların ağzından yazma süreçleri, edebiyata bakışları ve benzeri şeyleri duymak harika. ama konuk seçimlerinde 'en çok satanlar' listelerine biraz fazla önem veriliyor gibi. proje ne kadar sürecek bilmiyorum ama, umarım 15. bölümden sonrasında biraz daha nitelik artışı olur konuklar açısından.
  • ilk duyduğum andan itibaren, zevkle takip ettiğim podcast serisi.
    hem mirgün cabası hem de can kozanoğlunu kendime yakın bulmam, üstüne de sevdiğim tanıdığım yazarlarla programlar yapmaları, severek takip etmeme başlıca sebepler.
    umarım uzun süre devam eder.
    ayrıca storytel açısından bakarsak başarılı bir pr çalışması bence.