şükela:  tümü | bugün
  • ki bu seçim yerel seçimdir.
    sadece pazar ve market fiyatlarındaki artışı baz almak lazım başka hiç birşeyi değil. sadece ve sadece fiyat artışları. ne muharrem ince populizmi ne kılıçdaroğlu ittifakları vb değil.
    ak parti % 35 in altına inecek.
    edit: aşağıda saçmalayan zavallılara cevabım şu sıradan insan kaderimizi belirleyen kitlenin yaşam tarzı, demokrasi diye bir derdi yok. zaten sizin kaygılarınızı taşımıyorlar diye onlardan nefret etmiyor musunuz? canlarım bu insanlar sadece ekmek makarna zamlanırsa duruşlarını değiştirirler. muck
    edit 2 :
    arkadaşlar kriz yok. domates pahalı kriz yok, soğan pahalı kriz yok, tamam dış güçler saldırdı ama peynir zamlandı. trump saldırdı ama yumurta zamlandı. reis hala çok büyük evet reis suçsuz ama simit 1.25 oldu.
    muharrem ince goygoyu ile müthiş gaza geldiniz ancak birşey olacağı yoktu. şimdi ise can yanıyor can.
  • bir muhalif olarak...

tek başına en az %48 diyecegim oydur...

sebeplerini açıklama gereği duymuyorum..
  • izmir'i de alırsa hiç şaşırmayacağım, adam kalkmış %35'in altına inecek demiş .niye insin? kim yükselecek ki o insin ?
    şu an tek adam kimse ülkede, onun genel başkanı olan adamın partisine oy vermek en mantıklı şeydir .hayatında iktidar hedefi olmamış chp'ye mi oy vereceksiniz siz romantikler.
    yerel seçimde oylar akp'ye kardeşim diğerleri kapatsınlar partilerini .belediye güçlü olana emanet edilir. güçsüz olan hizmet getiremez
  • %55 ve üzeri oy alacaktır.
    zira hiçbir muhalefet partisi krizde olan bir ülkenin bütün sorumluluğunu üstüne almak istemez.

ayrıca halkımız böyle seviyor.
    bunu her geçen gün biraz daha görüyoruz.
    (bkz: rte bir hırsız çünkü o kalbimizi çaldı)
  • büyük ihtimalle standardının yakınında ya da az altında olacak bir oy olur. ak parti iktidarının yaklaşık 8-10 sene sonra ekonominin çok çok daha kötüye gitmesiyle, halkımızın reis benzeri başka birisinin peşine takılmasıyla son bulacak gibi duruyor. açıkçası gelenin de gideni aratacağını düşünüyorum çünkü gelen bakacak benden önce 25 senede şunlar şunlar olmuş bunlar olurken iktidardaki partinin oyu 1 puan bile düşmemiş diyecek, bu millet böyle diyecek, ver mehteri diyecek.
  • liderleri hayatta olduğu sürece asla %55 in altına inmeyecektir. ülke savaşa girsin, milyonlarca insan ölsün, dolar 25 tl olsun, fırınlarda un kalmasın marketlerde süt kalmasım yine de bu gerçek asla değişmez. asla %55 in altına inmeyecektir.
  • simdi bir dusman bulurlar pat pat bizim halk yine galeyana gelir.
  • onu bilmem de birisinin sms aracılığıyla lafı umarım yine "adam kazandı" olmaz.
  • bırakın oy kaybetmeyi, mevcut elinde olan belediye sayısına en az 15 belediye eklemezse gelin beni şey yapın... benim şimdiye kadar gözlemlediğim akp, her tökezlediğinde oylarını rekor kırar derecede artırdı. memleket yanmış kimin umurunda ? akp seçmeninde karşılığı yok bunların. dış güçler dedin mi olay bitiyor.