şükela:  tümü | bugün
  • erkekte gorulen ve aslinda olduk olmadik yerde di$avurulmayi bekleyen "$i$inme" surecidir.
    burada kastedilin spesifik bir sevgili ile ilk sevi$medir, ilk cinsel deneyim degil.
    ozellikle uzun sure cinsellik di$i yuruyen ili$kilerde gorulen bir durumdur. kadin bu sureci daha olgun atlatir bak onu ba$tan koyalim efendi efendi. ama erkekte bazen ne afralar tafralar ya$anir ki sormayin.
    bir got kalkikligi, artan maco tavirlar, artan sahiplenme egilimi (bu kismi iyidir o ayri)... tamam sevi$tin, bunyede sıkı$mı$ bulunan ifrazati bo$alttin, otur rahatliginin keyfini sur, ingiliz tanklarini dagitmi$ rommel gibi gezinmenin ne anlami var odanin ortasinda...
    sadece sevi$tigi kadinin yaninda degil ki. bu haller di$arida arkada$ cevresinde de gozlemlenir. erkek bu "guclu durum"u sair sosyal ortamlarina yansitir. o sessiz sakin adam birden hareketlenir, birden guclenir, birden liderlige soyunur.
    sonradan siradanla$ir tabi bu durum, ozumsenir, ama ilk 1 hafta falan ay ay ay...

ilginctir, daha dogrusu hic ilginc degildir ki, bu durum daha cok hasbelkader ciddi ili$kilerde ya$anir. zaten en ba$tan cinsellik temali icraatlar, ili$kimsiler gotu o kadar cok kaldirmaz.

(bkz: sevgiliyle ilk sevisme)
    (bkz: ilk sevisme)
  • sol ayak yerde, sağ ayak hatunun üzerinde, gözler ufukta görünmeyen bir noktaya kilitlenmiş. hayvanca bir hareket.
  • elde sigara ve genelde pencere önünde mehtabı izlerken arada göz ucuyla yataktaki kadını süzen, "ben başardım heyytt be heytt " edalarında takılınan cool pozisyonu(çıplaksa ayrı bir havası oluyo tabe)
  • kadınlarda evde kalmaya neden olan "rujumdan aşaa..." sendromu. çok az kişi bilir bunu.
  • i have victory! dercesine bana yüzüklerin efendisini hatırlatan tavır
  • (bkz: fuck yeah)
  • işini bilen kadını pek eğlendiren bir yanılsamadır.

bırakın eğlensin çocuk!