şükela:  tümü | bugün
 • gen otomobil isminde bir firma youtube'da bir video yayinlamis, ilk yerli elektrikli otomobili urettik sloganiyla. urettikleti prototip ile test surusunden goruntuler var eger gercekse dis tasarimi guzel olmus, ici icin ayni sey soylenenez o da gelistirme asamasindaymis tabi.
  bu da yayinladiklari video; https://m.youtube.com/watch?v=fp8mlyg6vnw
  tanitim standindan bir roportaj;
  https://t.co/kmfzkdbfra?amp=1
 • şimdi herşeyi geçtim. sırası geldi hissi ile geçireceğim mevzuya.

  ulan elektrikli otomobil bizim neyimize.
  ülkece standart diye birşey söz konusu mu?

  elin amerikalısı (hani şu filmlerde fuck u i got united states passport diyen gavat) ohio'ya da gitse, venice beach'e de gitse, washington dc'ye de gitse washington seattle'a da gitse aynı standartı yaşamaya devam ediyor. adamların evlerindeki elektrik prizlerinin mesafe aralığı bile kanunlara geçmiş. sen şimdi al elektrikli arabayı nerede nasıl şarj edecen?
  kaldırıma evden üçlü priz mi sarkıtacan rapunzel gibi.

  bu vizyon bize fazla yiğidolar.
  silkinin ve kendinize gelin.
  isterseniz ice bucket challenge yapın amk...
 • her yerinden sahtekarlık akan girişim.
  sitesine giriyorsunuz tek bir satır yazı bilgi yok. istanbul parkta çekilmiş bir video klip var sadece, o dönüp duruyor.
  aracın hiç bir noktası estetik düşünülerek tasarlanmamış. kabin kalitesiz ve zevksiz. kaporta perte ayrılıp geri toplanmış bir aracınki gibi duruyor. panellerin arasına parmak giriyor neredeyse.
  ilk yerli elektirikli otomobil diye girişip çeşitil kaynalardan para toplama amaçlı olduğunu düşünüyorum. bu haliyle bedava dağıtsan bile alan az olur.
 • bir ülkenin yerli otomobil hayalini hiç edecek çirkinlikte, yetersiz, sürekli arızalanan itibarımızı arttıracağına zedeleyen bir araç olmaması hayaliyle bekliyoruz bakalım...
 • dağıtım ve yekdem bedeli alınacaktır.