şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğün henüz keşfetmemiş olmasına acayip şaşırdığım kişi. dünya çapında şöyle bir şarkı yapmış ve kimsenin haberi yok.

synchronized
  • rockstar çalışmasıyla ortamlara hızlı giriş yapan ve takdirimi kazanmış olan geleceği parlak bi arkadaş. namı şimdiden ülke dışına çıkmış bile.

aha bu da yuğtup linki:
    https://www.youtube.com/watch?v=xvfv7tugwcc&t=54s
  • gurur duyduğum,son dönemde aslında hit parçalar yapan dj kuzenim
  • türk müzik piyasasının sıradanlığına ve bu sıradanlığın/basitliğin kazanımları göz önünde bulundurulduğunda, tarzı ile zor olanı denemekte olan sanatçı. umarım hem yerel hem global olarak başarılı olur.
  • lab records sahibi, genç yetenek. ileride daha iyi işler başaracağı şüphesiz. umarım çizgisini bozmaz. ayrıca piyasaya göre ego kasan birisine benzemiyor oldukça samimi.
  • son dönemde parlayan bir diğer türk dj. yıllardır serdar ortaç, demet akalın, hande yener gibi tipler türk müzik piyasasını ele geçirdiği için bu tip yetenekler kendini gösteremiyordu ya da bilinmiyordu. youtube'un yükselişiyle birlikte ortaya çıkmaya başladılar.
  • rockstar şarkısına yaptığı apaçi remix ile şarkıdan soğutan dj
  • rockstar şarkısına yaptığı remixi beğenen ağır kekodur.
  • şarkılara kattığı alaturka ritmi beğenenlerdenim.

adamın daha önce duymadığım remixlerine rastladığımda tanımaya da başladım, kendi imzasını atıyor ufak ufak.

severek dinlediğim başarılı dicey.
  • post malone - rockstar (ilkay sencan arabesque remix) remixinin kekolukla ilgisini çözemedim, gayet başarılı olmuş parçadır. bu şarkıyı ben keşfetmeden önce yurtdışındaki arkadaşlarım önce bana sordu, özellikle 54.saniyedeki giriş mükemmel!