şükela:  tümü | bugün
  • dbr grubundan gelme, herkes için bilgisayar dergisi'nin * yeni yazı işleri müdürü. aynı zamanda kanaltürk'de mobiltrend adlı programı yapmaktadır.
  • bir yıl kadar önce iz iletişim danışmanlık adı altında kendi şirketini açan, şu sıra it advisor isimli kurumsal dergi ile scroll.com.tr online teknoloji dergisini bir arada yürüten, aynı zamanda birkaç tv programında boy gösteren çok yönlü, yetenekli bir abi.
  • çok komik bir adam. iddia ediyorum ekranlarda dinçer karaca ve geyik potansiyelini yükseltecek bir isimle birlikte fırtınalar estireceklerdir.

bu sabah dinçer* ile geyiğin dibine vuracaklardı ve fekat zaman kısıtlı, format belli.
    cidden güldüm keyiflendim.

daha çok görmek isterim ekranlarda.

hazır aklıma gelmişken, sözlerini de yazayım tam olsun.

"ilkay şuradan dell iversene be abi"

twitter ı.
  • stand up'çı olacak kadar komik ve doğaçlama espri yapabilen teknoloji insanı. tekno trend programını izleme sebebim.
  • dinçer karaca gibi itici,karşısındakini ezmeye küçük düşürmeye çalışan tipe dayanabilecek kadar sinirlerine hakim biridir. iyi de beşiktaşlıdır, vodafone arena şampiyonluk maçı videosunu beşiktaşlılara tavsiye ederim.
  • kendisini aşağıda ki video ile keşfettim. videoları gayet komik ve izlenesi.

amerikada burgerciler
  • zamanında tekno trend programında dinçer karacayla yeni çıkan ürün incemelerini zevkle izlerdim. sohbetleri alır götürürdü. hatta yanlış hatırlamıyorsam program uzunluğu yaklaşık bir saatti, ilkay zamanın çıktığı bölüm 4-5 dk'ydı. 4-5 dkyı bütün program boyunca beklerdim.
    dün youtube keşfet sayfamda kanalı çıktı. bi kaç videosunu izledim aynı ilker zaman devam ediyor. espriler falan. bi destek olun derim; kanalı:ilkay zaman
  • teknoloji sektörünün en espirili, en eğlenceli simalarından birisidir.
    tekno trend programı sona erdikten sonra, kendisini pek görememiştik.
    (bkz: underrated)
    youtube kanalı açması çok iyi olmuş.
    9 kasım 2016 editi: videoları gün geçtikçe cıvıklaşıyor.
  • kendisinin çok güzel bir kanalı var. henüz yeni keşfettim felan ama çok başarılı buldum. daha önce amerika yı bu kadar "yaşıyormuşum" gibi anlatmamıştı. adam marketti kıymasına ve markalarına hangisi kaç para hangisi yenmeli hangisi domuz etli vs kadar ayrıntılarına kadar anlatıyor. çok samimi biri . henüz ne iş için amerika da yaşadığını çözemedim ama zamanla videolardan sonra anlayacam. ha bir de araba galerilerini geziyor . araba fiyatlarını vs anlatıyor onlara da denk gelmiştim. böyle giderse yakında youtube da çok daha iyi tanınacak. saygılarla müdürüm.

kanal linki

bence abone olup bir bakının derim.

edit: bağzı insanlar kötülemiş ilkay abimizi. adamın geçmişini bilmem yakinen tanımam ama bu herif nası kötü olabilir yahu.
  • buralar yakında çok hareketlenecek o kadar diyorum.

teknoloji dünyasından tanıyanlar varmış daha önceden ben vloglarla keşfettim, amerika'yı gezdirmesi bir yana gülmek için açıyorum videolarını.

"ne kadar salak varsa beni buluyo, bok boku çekiyo" dedi yaa.

amerika'da ki outletler