şükela:  tümü | bugün
246 entry daha
  • bu kişinin bazı videolarını bir süre önce ben de izlemiştim ve davranışları,alışveriş tüyoları,gizli yönlendirmeleri vs. her nedense aklıma sürekli demi moore'un bir filmini getirip duruyordu. şimdi son videolarını da gördükten sonra aklıma gelen o filmi izlemenizi tavsiye etmek farz oldu. the joneses filmini önce izleyin sonra bu youtube kanalından birkaç videoyu rastlantısal olarak seçip izleyin.ne demek istediğimi anlayacaksınız.
  • takipcilerine turist vizesi ile amerika'da calisamayacaklarini, yasal olmadigini solerken hangi akla hizmet kalkip medya vizesi ile egitim danismanligi yaptigini merak ettigim adam. ikisi ayni kapiya cikiyor.

edit: bakalim bu ne zaman silinecek.
  • hizmet medya vizesinin ne zaman biteceğini merak ettiğim.galiba 10 yıllık filan bildiğin abd vatandaşı gibi yaşıyor abd’de.
  • youtube vizesiyle gitmiş diyorlar.
  • bu arkadaş aynı zamanda hollanda vatandaşı. abd hollanda vatandaşlarından vize isteniyor.
    para konusuna gelince; ailesinden kalan çok sayıda gayrimenkulden her ay yüklü miktarda kira geliri elde ediyor.
    umarim abd de işsiz güçsüz bunca zaman nasıl yaşıyor olduğu konusunu biraz aydınlatabilmişimdir.
7 entry daha