• dbr grubundan gelme, herkes için bilgisayar dergisi'nin * yeni yazı işleri müdürü. aynı zamanda kanaltürk'de mobiltrend adlı programı yapmaktadır.
  • bir yıl kadar önce iz iletişim danışmanlık adı altında kendi şirketini açan, şu sıra it advisor isimli kurumsal dergi ile scroll.com.tr online teknoloji dergisini bir arada yürüten, aynı zamanda birkaç tv programında boy gösteren çok yönlü, yetenekli bir abi.
  • çok komik bir adam. iddia ediyorum ekranlarda dinçer karaca ve geyik potansiyelini yükseltecek bir isimle birlikte fırtınalar estireceklerdir.

bu sabah dinçer* ile geyiğin dibine vuracaklardı ve fekat zaman kısıtlı, format belli.
    cidden güldüm keyiflendim.

daha çok görmek isterim ekranlarda.

hazır aklıma gelmişken, sözlerini de yazayım tam olsun.

"ilkay şuradan dell iversene be abi"

twitter ı.
  • stand up'çı olacak kadar komik ve doğaçlama espri yapabilen teknoloji insanı. tekno trend programını izleme sebebim.
  • yakında buralar hareketlenecek o kadar diyorum. videolarını amerika'yı görmek bir yana gülmek için açıyorum.
  • zamanında tekno trend programında dinçer karacayla yeni çıkan ürün incemelerini zevkle izlerdim. sohbetleri alır götürürdü. hatta yanlış hatırlamıyorsam program uzunluğu yaklaşık bir saatti, ilkay zamanın çıktığı bölüm 4-5 dk'ydı. 4-5 dkyı bütün program boyunca beklerdim.
    dün youtube keşfet sayfamda kanalı çıktı. bi kaç videosunu izledim aynı ilker zaman devam ediyor. espriler falan. bi destek olun derim; kanalı:ilkay zaman
  • edit: videolarını gülmek için izliyordum, şimdilerde işi iyice ticarete döktü.

ama yine de ilk zamanlarda ki doğal hali için, ne kadar salak varsa beni buluyor, bok boku çekiyor dedi ya.
  • youtube'da şakalı, esprili, komikli videolar çeken abimiz. severek takip ediyoruz.
  • kendisini bugün keşfettiğim enfes muhabbeti olduğunu düşündüğüm youtuber'ci abimiz. videoları çok komik ve bir o kadar da eğlenceli geçiyor insan izledikçe izleyesi geliyor. amerika'ya yeni gidecek olanlara çektiği vlog videolarla fikir sahibi yapıyor. umarım videoların devamı gelir.
  • potansiyel youtube fenomeni. günde 1kya yakın takipçi kasmakta gün itibarıyla. aksanı ve hayata bakış açısıyla da oldukça özgün bir insan.
hesabın var mı? giriş yap