şükela:  tümü | bugün
  • evyapci arkadaslar icin istedikleri konfigurasyonda nbase almalarina imkan veren, musteri memnuniyeti yuksek bir firma.
    eski bir evyapci olarak tavsiye edilir saticilar arasinda sahsim adina. umarim bu sekilde hizmet vermeye devam ederler ve aromalarda urun gamlarini arttirirlar.
    ha son olarak reklamlari da olsun madem. tik
  • esigara camiasinda zaten malum site diye gecer ismi reklama gerek yoktur herkes bilir.musteri memnuniyeti turkiye standartlari uzerindedir. yaptigim hic bir alisveristen memnuniyetsiz ayrilmadim. esigara kullanan herkese likit yapimi,nbase ve sarf malzemesi konusunda tavsiye ederim.
  • yaptığım 3 alışverişten de memnun kaldığım yer, nbase leri hakikaten şahane, 12 mg chemvotic nikotin %70 sigma vg ve %30 merck pg alıyorum sek içenler için benden tavsiye..
  • bu gün beni çok duygulandıran firma, böyle firmalar kaldı mı dedirttiler, yanlış ürün aldığım halde şikayet değil çözüm amaçlı aradım, denemelik yanlış aldığım ürün yerine ücretsiz denemem için ürün göndermeyi teklif ettiler, hatanın bende olduğunu gelen ürünün ücretini vermek istediğimi ısrarla söyledim, almadılar. adam gibi adamlar durduk yere borçlu hissettim. amazon falan halt etmiş, yolunuz da bahtınızda açık olur inşallah.