şükela:  tümü | bugün
 • çeşit çeşit kimyasal hammadde, aroma, lab malzemesi satan e-ticaret sitesi.

  ürünlerinden en çok phoenix marka nbase'leri ve tfa marka aromaları dikkat çekiyor.

  bir başka detay ise müşterilerine kendi karışımını oluşturmaları adına seçeneklerin sunulması. istediğin markalarla, istediğin oranlarda ve miktarlarda kombinasyonu kendin yapıyorsun ve bir nevi kendine özel ürün hazırlatmış oluyorsun.

  siteyi bu yönüyle kullanmak en başta kullanıcıya karmaşık gelebiliyor. ancak kısa süren alışma evresinden sonra ister istemez seçim özgürlüğünün verdiği hafiflik kaplıyor bedeni.

  farklı bir konseptle taze bir giriş yapmışlar. müşteri hizmetleri çok ilgili. ürünleri orijinal ve başarılı. yolları açık olsun...
 • geçtiğimiz cumartesi gecesi tatil için yola çıkacağımdan ötürü nbase ihtiyacım vardı. hatta e-sigara başlığında da aradığımı belirten bir tanım girmiştim. cuma akşamı ve cumartesi sabahı bir sürü firma ile irtibata geçmeye çalışmama rağmen çoğunluğunda telefona dahi cevap alamadım. telefona çıkanlar veya whatsapp'tan cevap verenlerde aciliyeti belirtmeme rağmen ilgilenmeyip pazartesiye salladılar.

  işin kötü tarafı cumartesi öğle olmuştu artık ve benim arkadaşlara da sözünü verdiğim nbase'i alma umudum kalmamıştı. halbuki cumartesi almanya'dan getirdiğim aromalarla hem likit demler hem de mangal yaparız diye çocukların başının etini yemiştim.

  telefonu internette bişeye bakmak için açtığımda karşıma reklam sonuçlarında bu firma geldi. siteye girdim çağrı merkezi numarasını aradım, karşıma gayet düzgün ve samimi bir arkadaş çıktı. derdimi anlattım kendisine, sağolsun oda kırmayıp ofisteki arkadaşlarına benim için istemiş olduğum oranlarda karışımımı hazırladı ve plazanın dışına kadar getirip elden teslim etti.

  ek olarak bir arkadaş içinde telefonda 200 ml vg siparişi vermiştim, kendilerinde marka seçeneği çok olduğu için bana markaları saydı ama karşı taraf pg anladığı için pg markalarını saydı bende pek anlamadım doğrusu. arkadaş için aldığım ürünün pg olduğunu farkedip telefon ile iletişim kurdum kendileri ile ve elimdeki ürünü bana hediye edip yenisini de arkadaşıma teslim ettiler.

  fiyatları çok uygun olan bir firma, ürün kalitesi hakkında bir şey söyleyecek uzmanlıkta değilim ama sırf bu yaklaşım ve firma kalitesinden ötürü kötü ürün satmayacaklarına inanmaktayım.
 • beni evyap likite yönlendiren ticaret sitesi. nbase, aroma ne ararsanız var.
 • marka portföyünü oldukça genişletmiş firma. istediğiniz markadan istediğiniz oranda karışım yaptırabiliyorsunuz. dolumları profesyonel ve dolum yapıldıktan sonra şişenin kapağını ketçap mayonez şişelerinin ağzındaki koruma zımbırtısına benzer şey ile kapatıyorlar. haliyle ilk siz açıyorsunuz.

  ayrıca piyasadaki diğer firmaların aksine sizi 3-6-9-12 oranlarında nikotine zorlamıyorlar. istediğiniz ordanda ekletebiliyorsunuz.
 • kendilerinden iki kere alışveriş yaptığım firma. kaliteli bir ürün sunmanın yanı sıra müşteri memnuniyeti ön planda.

  yalnız aromaları biraz pahalı.
 • nitelikli kitleye olması gerektiği/beklentide hizmet/ürün sunan bir ticari işletme.

  kendilerine sektörün amazon.com'u gözüyle bakmaya başladım.

  tebrik ediyor, iyi yaptıkları şeylerden feyz alarak bunları sürekli arttırmanın yollarına odaklanmalarını salık veririm.
 • kanunen suç işleyen firma. nikotin satışı ve ithalatı yasak olan bir madde.
 • ilk defa e-sigara için nbase alımı yaptığım ve müşteri hizmetinden ziyadesiyle memnun kaldığım firma. kullandıkları malzemeler de kaliteli ve fiyatlar da çok uygun.tavsiye ederim.
 • umarım firma sahibinin kızının adı ilkedir. değilse ilke kim ya?