şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: entelektüel)

bir de bu isme benzeyen bir yazar daha vardı galiba.
  • neyin kafasını yaşadığını merak ettiğim yazar. süslü cümlelerini, futbol muhabbetleri yerine kız tavlamaya çalışırken kullanması bilinçli fenerbahçe taraftarı yerine akılları bulanmaya daha meyilli tiplerle karşılaşacağı ortamlara saklaması temennileriyle...
  • isminden reenkarnasyon geçirmiş troll düşüncesi uyandırıyor.
    (bkz: ilkelektuel)

(bkz: langoluum)
    (bkz: langoluum reloaded) da olduğu gibi daha önce de görmüştük. eğer trolün yeniden doğuşu değilse hoş gelmiş. yok trollün yeniden doğuşuysa eğer bi bitmediniz amına koyim.
  • elimden gelse enter tuşunu kırıvereceğim.
  • (bkz: #43316842)

gelsin de arkadaşlarıyla benim kafama demir sopa vursun da göreyim dediğim insan!

ben anlamıyorum ki bu kafayı bir anlasam özümseyecem valla.
  • severek takip ettiğim, neo-realist sinemaya gönül vermiş badi. arada film paslaşıyoruz, güzel oluyor.
  • fazlasıyla michael sikkofield etkisinde kalmış bir suser.
    (bkz: aslı varken taklidi olmaz)
  • bu dünyayı bilmeyenlere, burda neler gördüğümüzü anlatma şansı verilseydi bize, "iyi insanlar da vardı" diye başladığım cümlede onun adı geçerdi.
    hayatımın en kötü günlerinden birinde -10 mart- hiç tereddüt etmeden verdiği desteği ve yardımı unutamayacağım melek gibi bir adam.
    "sonsuz teşekkürler" denir de içini dolduramazsınız. öyle yetmiyor işte, insan nasıl teşekkür edeceğini bilemiyor.
    ben onu "sözlük" aracılığıyla tanımadım ama sizlerin bu yolla da olsa tanıma şansınız varsa 1 saniye beklemeyin.
    herkesin hayatında olması gereken insanlardan...
    iyi ki var.
  • terör destekçisi bir yazar büyük ihtimal .2-3 entrysini okursaniz ciddiye alinmamasi gereken biri oldugunu gorursunuz
  • milliyetçi değil . pkklı hiç değil . türk değil . kürt değil . adaletli birisi . vicdanlı birisi . merhamet duygusu olan birisi . ara sıra yanlış düşünceleri oluyor . bu yanlış düşünceleri insanlarda negatif yanıt alabiliyor .

inandığım bir kürdistan yok . inandığım bir türkiye yok. insan ve hayvanların canından , tabiatın doğallığından başka kutsalım yok .

insan öldürmeye karşıyım . adaletsizliğe karşıyım . sınırlara karşıyım . cinsiyetciliğe karşıyım .

bir insanın hayatı için her şeyimi veririm . bir devlet, örgüt ya da dava için kılımı kıpırdatmam .

arada sırada nick altına yazan duygusal arkadaşların yorumlarından hareketle beni yaftalamayın diye yazıyorum .

hayatı, insanları , uzlaşmayı , barışı , rakıyı , şarabı , dostlarımı çok seviyorum .

hepinizi çok seviyorum .