şükela:  tümü | bugün
  • 7. koğuştaki mucize filminde izlemekten keyif aldığım oyuncu. başarılarının devamını dilerim.
  • büyük oyuncu. hani taksine bir oyuncu binecek kim olsun istersin deseler kendisi ilk 3 te olur benim için.umarim bir gün denk geliriz ve halini hatırını sorarım seviyorum bu adamı.
  • kanaatimce yaşayan en iyi türkiyeli aktörlerdendir. bunu sadece bir kaç sahnede oynadığı vavien filminden bile anlayabilirsiniz. bu arada vavien filmi ülkemizde çok önemli bir boşluğu dolduran fevkalde bir filmdi. riyakarlığın taşra siyesetindeki iğrençliğii yüzümüze güm güm vuruyordu. gerekli iltifatı hiç bir zaman görmedi.

ilker abiyi az önce zap yaparken diriliş ertuğrul dizisinde gördüm. acıdım. gerçi yüz binleri vuruyordur hazine kesesinden. ama acıdım.
    daha fazla bir şey söylemeyeceğim.
  • house md için türkiye sınırları içindeki en uygun oyuncu kendisidir. timuçin esen'e nazaran komediye fersah fersah daha elverişlidir ve en önemlisi hugh laurie'yi simaen daha fazla andırır. laurie'ninki gibi uzun bir surata, hafif belertilmiş renkli gözlere sahiptir, gene hugh laurie kadar olmasa da ince uzun fiziği ve ani patlamalara, yükselmelere elverişli, hem dram hem komedi için daha uygun oyunculuğu ile esen'den çok daha iyi bir seçim olurdu house md için.

işin ilginci sözlükte bile sadece bir kez bahsedilmiş bundan, o da taaa 2013'te.
  • türkiye’nin şu an en iyi oyuncusu diyebilirim. bence kıvanç tatlıtuğ ile bir dizide buluşmaları gerekiyor. 7.koğuştaki mucize’deki performansı harika. ağlatıyordu az kalsın
  • yakin donemin en iyi karakter oyuncusudur
  • (bkz: ruşen)
  • sosyal medya haberlerine göre kanunsuz topraklar adlı dizi ile anlaşmış oyuncu.
  • dijitalde bol bol yer alması gerektiğini düşündüğüm oyuncudur. oyunculuğu zaten iyi de karakteristik yüzü ve ses tonuyla her role uygun.

kıvanç tatlıtuğ ile birlikte iki kardeşi canlandırsalar misal çok şuh olur. yan rollerde boşa harcandığını düşünüyorum.
  • tarihi bir dizi ise mutlaka karşıdaki ordunun kötü komutanı rolünde oynar.hepsinin de başarı ile altından kalkar o ayrı.