şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 6 eylül 2015 yüksekova saldırısında şehit düşen kurmay yarbayımız. mekanı cennet olsun.

  https://twitter.com/…kbes/status/640657309530722304
 • mekanın cennet olsun koca yürekli adam. seni nereden mi tanıyorum; babam by pass sonrası hastanede yattığı zaman sırf moral olsun diye ziyaretine gelmiştin. öyle bir adamsın işte
 • nur içinde uyu. bu ülke seni ve silah arkadaşlarını sahipsiz bıraktı. siyasi kavgada, belki de bir hiç uğruna gittiniz ve hepimiz sessiz kaldık. üzüntümüzü içimize attık,yarın belki de en geç cuma unuturuz sizi. ne de olsa bir kaç güne kalmaz yenilenir şehit listemiz. üzülmüyor muyuz hepimiz damarlarımız çekilerek üzülüyoruz, ağlamıyor muyuz bir çoğumuz ailemizden birini kaybetmiş gibi ağlıyoruz, he belki de sosyal medya hesaplarımıza (bkz: şehitler ölmez vatan bölünmez) durumumuzu güncelleyip profil resmimizi siyah da yapıyoruz. ne yapalım elimizden bu geliyor anca çünkü bizim siyasi haklarımız yok biliyoruz ki o parti o partiden de kötü. en azından babamızın oy verdiği partiye oy verelim diyoruz, çünkü sorgu yetimiz yok. karşımızdakilerin ne istediğinden çok ne yaptıklarıyla ilgileniyoruz. terörü öldürerek bitireceğimizi sanıyoruz, yıllardır bununla avutuyoruz kendimizi. karşımızdaki niye böyle saldırgan oldu, ne istiyor, niçin sizin gibi yiğit adamları şehit ediyor sorgulamıyoruz. ne zaman mı sorgulayacağız, ailemizden birini sizin gibi yitirdiğimiz zaman.
 • radikal, kara haberin ailesine ulaştırıldığını, bursa'daki ailesinin oturduğu sokağın bayraklarla donatıldığını yazmış. resmi açıklama yapılmadı ancak aileye bilgi verilmiş anlaşıldığı kadarıyla. allah ailesine sabır versin.
 • dağlıca'da şehit olmuş yiğitlerden şu an için kimliği belli olan tek şehidimiz. mekanı cennet olsun.
 • naaşının teröristlerin elinde olduğu iddia edilen şehidimiz.
 • lise mezuniyet albümünde atsız'dan "kahramanlık" şiirini paylaşmış koca yürekli adam.
  https://twitter.com/…rsey/status/640685478195429376

  ayrıca kendisinin not defteri olduğu söylenen bir kağıt var. nelerin eksik olduğunu temin edilmesi gerektiğini yazmış.
  https://twitter.com/…_mer/status/640604371038900224

  mekanın cennet olsun güzel insan.
 • mayina basan aractaki askerlerini kurtarmak icin mucadele ederken sehit olan kahraman komutanimiz. alllah ailesine sabir versin.

  "kahramanlik ne yalniz bir yukselis demektir
  ne de yildizlar gibi parlayip sonmektir
  olmezligi dusunmek bosuna bir emektir
  kahramanlik: saldirip bir daha donmemektir."

  (sehidimizin harp okulu yilligindaki sayfasinda bulunan nihal atsiz siiri)
 • kendisiyle çalışmışlığım var. çok güleryüzlü ve iyi kalpli bir insandı. askerlere kendi çocuklarıymış gibi davranırdı. mekanı cennet olsun.