şükela:  tümü | bugün
  • bayan sesi taklit ederek arkadaşlık sitelerinden bulduğu abazan numaralarını arayarak işleten kişi :
    https://www.youtube.com/user/ifysyapim/videos
  • bu kadar gereksiz ve bu kadar geri zekalı videolar yükleyen insana denk gelmemiştim daha önce.

şöyle özetlemem gerekirse, insanları arayarak saçma sapan şeyler söylemeye başlıyor, insanların buna inandığını sanıyor ve itici, düzgün konuşamadığı türkçesiyle de komik olduğunu düşünüyor.

korkunç, azalarak bitmesini temenni ederim
  • ilginç biri. ses değiştirme makinesi gibi.
  • dışardan iyi aile kızı olan ruhumun içteki eğlencesi. omlege'de ekranı kapatarak önce kız sesi çıkarıyor. ardindan kendini gosterip insanlarin (ozellikle erkeklerin) reaksiyonlarını video haline getiriyor. cok acayip sosyolojik tezler yazilabilir. ınsanlarin ahlaki ve bireysel davranışlarını bu kadar doğal görme fırsatım olmamıştı. etikligi tartışılır ama gercegi yansıttığı kesin. ayrıca kişinin küçük bir çocuğa 'kapat o kamerayı, bir daha girme böyle yerlere' demesi de insanin derinlerinde değişmez ahlak kurallarının olduğunu gösteriyor, hoş bir detaydı.
    youtube'daki hic bir icerige bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.

biraz ekşi itiraf gibi oldu ama durum boyle.
  • tesadüfen videolarini görüp izledigim ve ayni zamanda eglendigim youtube sayfasi var. yeteneklidir, kesfedilse guzel olur.sadece abaza avi yapmiyor ilginc dogaclama yetenegi var kendini gelistirirse guzel olur. yaptigi sey kiz sesi cikartip sosyal medyaya numara birakanlari arayip isletmek kimi zaman abazalara sarki soyletir kimi zaman onlari havlatip, miyavlatir veya anirtir. keyifle izliyoruz takip ediyoruz son videosunda psikolojik sorunu oldugunu anlatmis insallah kardesimiz sagligina sihhatini kavusup daha guzel isler de yapar.
  • psikolojik sıkıntıları olduğunu öğrendiğim beni geçmişte fazlasıyla güldürmüş bir kişilik. güzel kardeşim benim , eminim ki başka insanlardan kaynaklanan bir takım bunalımlar içerisindesin ve bu sıkıntılar arta arta artık dağ olmuş vaziyette fakat sana ciddi manada manevi bakımdan yardımcı olmak istiyorum. bunu okuyor ve discord kullanıyorsan beni ekle iki çift muhabbet edelim , üzme kendini.

discord: fksociety#9654