şükela:  tümü | bugün
 • perşembe geceleri oldcity comedy clubda alpay, mesut, ömür üçlüsünden sonra assolist olarak sahne alan standupcı.
 • biraz fazlaca pablo francisco'dan "etkilenmiş" stand-up'çı.
 • kanımca haftanın en iyi gecesi olan perşembe gecesi sahne alan, söylediğine göre 5 yıldır sinema(yoksa radyo televizyon fln mıydı lan ?) okuyan stand-up'çı.ben mimiklerini ve taklitlerini beğeniyorum açıkcası.espiriler de güzel ama 3. sefer izliyorum o yüzden bazı şeyler aynı gelmeye başladı.biraz revizyon lazım gibi geldi.ha yeni şeyler hiç mi yok ? var ama daha lazım sanki.
 • yaklaşık bir yıl önce oldcity'de gördüğüm, çok da beğendiğim ve de krock ta dinlemeye devam ettiğim standupçı.
  bence kendisi çok komik; mesut'tan da iyi. gidin görün, tavsiye ediyorum.
  ama tek, bunu, nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum, kişisel inançlarım açısından beni bir iki dinle ilgili lafı/sözü/esprisi rahatsız etti. misal bu sabah mesut'un programında micheal jackson'ı kutladı müslüman olduğu için falan. (ciddiydi yane)sonra daha önceki rutin'inde -- çok komikti gerçi bu-- tikilerle dalga geçerken aslıdna biraz agnostik/ateist inanç sahiplerini küçümsüyor gibi bir alt okuma da yaptım ben.
  ben standapçının allahsızını severim, ne yapayım.
  ama kendisi komik bence çok.
 • mimar sinan üniversitesi sinema-tv bölümünde okuyan. oldcityde persembe gunleri cıkan ve kanımca oranın en komiği olan. ilerde iyi yerlere gelebileceğine inandığım, gercekten komik stand-up cı.
 • izlediğim ve hiç komik bulmadığım adam. yanlız radyo programında daha başarılı.
 • kendisini fedon un biraz daha kavruk hali olarak tanımlayan adam.
 • stand-up gösterisinde kırar geçirir. mimikleriyle, anlatımıyla, ses tonuyla, konularıyla dört bir koldan sarar insanı. sıkılmazsınız. sezonun son gösterisini dün gece indigo alt sahnede mesut süre ile yapmış, eylül ayına kadar sahne perdelerini indirmiştir.

  yeni gösterisi merakla beklenecek olan yetenek.
 • çok başarili bi tek kişilik gosterisi var, hikayelerini baglarken başarisiz stand-up'çilardaki gibi gergin bi sessizlik oluşmuyor, hikayeden hikayeye gayet güzel geçiyor, ses tonu, vucut dili, jest ve mimikleri, ayrica farkli tiplemelerle alakali hikayelerinde o rollere bürünebilmesi gayet başarili. kendini takdimi, seyircisi gosterisinin içine çekişi, seyirciyi gerçekten eglenceli bi havaya sokmasi çok başarili

  özellikle ergenlik & anne babayla ilişkiler ve ayrılıklara kadin ve erkegin farkli bakış acilarindan yaklaştigi hikayeleri gülmekten gözlerden yaş getirecek kadar başarili.

  bir de çok başarili bi "penis" taklidi var ki, izlemeyen birine aciklamak pek mümkün degil, "adam hakli beyler" dedirten cinsten.

  belki bir tek şu konuda bi tehlikesi var gosterisinin, anlattigi hikayeler 90 ve üstü dogumlular için pek bişey ifade etmeyebilir, benim şahit oldugum gosterisinde seyirci 80 ve öncesi dogumluydu neredeyse tamamen, ve gülmekten kirilan biz anne-kiz da gördük, evli 30larinda çiftler de, 20li yaşlarindakiler de. çünkü anlattigi hikayeler hep bu zamanlarin türkiyesi, bu zamanlarin gençleri ve çocuklarinin hikayeleri agirlikli.

  9/10
 • dün gece karga'da izledim ve son derece başarılı buldum kendisini. tespitlerin falan bazıları bilindik ama anlatımı güzel, vücut dili güzel*, sonuç olarak gayet eğlenceli bir arkadaş. izlenmeli.