şükela:  tümü | bugün
 • meis, barabar, cihangir hotel, mr bliss, dersaadet, bümed(boğaz içi üni. mezunlar derneği) gibi nezih ortamlarda gitar çalıp aynı zamanda söyleyen şeker insan.10 parmağında 11 marifet olan arkadaşımız çok iyi de video klipler hazırlar.2001 yılında tv8'de jürisinde cem karaca, fatih erkoç, bülent ortaçgil, gürol ağırbaş gibi isimlerin bulunduğu beste yarışmasında "jüri özel ödülü" almıştır.albüm çalışmaları son hız devam etmekte olan ilker'in bir de web sitesi vardır http://www.ilkerweb.com/
 • 11 temmuz 2008 cuma itibarıyla ahmet durakçı'nın hazırlayıp sunduğu pena programında arz-ı endam eylemiş şarkıcı parçası. her şeyden önce başarılı ve içten biri olduğu yönünde güçlü bir kanıya sahibim. albümü internet sitesinden indirilebiliyor.
 • izmit fuarında güneş sahnesinde düzenlenen "kocaeli rock star" yarışmasında jürilik yapmaktadır bugünlerde. onun dışında da barlar sokağı'nda zombar'da çalıp söylemektedir.
 • kendine has bi yorumu olan, gitarına hakim ve eğlenceli bi şahsiyet. dinlenesi bir şarkıcı.
 • ciddi anlamda underrated olduğunu düşündüğüm sanatçı. parlamaya hazır böyle, kav gibi. ilk kez 2007 veya 2008'de videosunu izleyip kendi adıma keşfini yapmıştım fakat bugüne kadar canlı canlı dinlemek kısmet olmadı. başka gelir kaynağı var da, sahneyi hobi olarak mı sürdürmek istedi bilemem ama ben hala 6 sene önce video paylaşım sitelerine yüklenen videolarını izleyip aşağıdakini onlara ek yapıyorum.

  http://www.youtube.com/watch?v=id6qzbfmxuk
 • melankoliden yürümeyi tercih etmediği için bar sahnelerinden daha büyük sahnelere çıkamayan yetenekli müzisyen. işine saygılı ve enstrümanına hakim bir tatlı insan parçası.
 • zoom bar var izmit de. gittik, oturuyoruz falan kalkalım mı muhabbeti oldu sahnedeki zombiden sonra. ulan sonra bir adam çıktı, arkadaşlar buradayız dedi sabaha kadar, alkış kıyamet ortalık. ulan ne oluyor dedim. meğer bu adam içinmiş. adam iyi beyler. adam çok iyi.

  işte ağız tadıyla içerken 8-10 bira gömer, ilerleyen saatlerde yan masalardaki hatunlardan birine yanlarım, ya hesap gelir eve yol alırız, ya bi duş alır iki meme arasında sızarım. ikincisinin olması durumunda zirvede bırakır, annemin dediği hatunla evlenirim ahahah

  ( herif akıyor amına koyayım. fiiiuuuuu)
  https://open.spotify.com/…st/64dj9emd47sizxkzxeswfr

  edüt : salih adam diyor onun için *
 • uyu ile yine bir youtube keşfim, meğer 2005'ten beri buralardaymış.
 • 2005 yılında üniversite yıllarımda, bizim odamız parçasının bir demo kaydı elime geçmişti yalnız yıllar sonra parçanın sahibinin kendisi olduğunu öğrendim. sonra albüm çıktı ancak bizim odamız parçası bana hiç o eski demodaki tadını vermedi.