• eskiden cok sevdigim ancak son zamanlardaki tarafli tutum ve konusmalariyla kendisinden nefret ettiren kanald sunucusu ve spiker.
  • besikta$li oldugu bilinen spor adami.. ama nasil bir adam.. spiker olarak devam etmesi gereken maca kendi yorumlarini katan, izleyenlerden 120 dakka kufur yiyen birisi.. tv programinda istedigin kadar konu$ karde$im.. ama macta yorum yapamazsin bu senin i$in degil..

düdüt: galatasaray'liymi$ abi. kaynak saglam bu sefer.
  • kesinlikle be$ikta$li olduguna inanmayacagim spiker. bircok ornegine rastlami$ olmamla beraber sifo mehmetin jubilesinde baya* gol pozisyonuna girdiginde "aman" diyen, be$ikta$'in golunde karalar baglayip milan'in andriy shevchenko ile kazandigi golde yeri yerinden oynatan spiker.
  • beşiktaş - milan maçında, ki şifo mehmet'in jübile maçıdır ve en güzel jübile maçı olarak tarihe geçmiştir, tüm terbiyesiz tavrıyla maç spikerliği sıfatını bir kez daha lekeleyen, "ercan taner benden daha kötü değildir" dese hak verdirten, sağa doğru tikli kafa hareketiyle maç sunan, mehmet özdilek'e övgü yağdırılması gerektiği yerde milan'ın danimarkalı defans oyuncusunu yalayıp duran kişi!
  • eskiden komşumuz olan rahmetli babasının dediğine göre küçükken fenerli olan spiker...
  • dortmund-galatasaray uefa maci sonrasi otelde rastladigim, alman barmenin viskisini duble koymasina ragmen, tek oldugunu iddia eden ve akabinde barmenden firca yiyen, unlu hakem pierluigi collina 'nin ismini bile dogru duzgun soyleyemeyen, futbol tarih bilgisi sadece gs-neuchatel maciyla sinirli, fanatik fenerli, beyninin suyu akmis spor spikeri
  • 'ağlamak istiyorum' sözünü tarihte ilk söyleyen şahıs (galatasaray'ın yarı final vizesini aldığı monako maçından sonra).
  • aston villa-trabzonspor macinin 90.dakikasinda kucuk orhan in attigi golden sonra "ingiltere $okta,avrupa $okta,dunya $oktaaa" diyerek butun evreni $oka sokan,medyamizin sozde ulema isimlerinden...ben de fenerli oldugunu zannetmiyorum olsa olsa galatasaraylidir... ya da trabzonlu...
  • 3.devre programında sürekli diğer yorumcuların*** sözünü keserek, televizyona kafa atma isteği uyandıran insan.
hesabın var mı? giriş yap