şükela:  tümü | bugün
  • 23. dönem aksaray milletvekili.

akp'nin her ilden bir kadın kontenjanıyla öylesine milletvekili. "kabul edenler? etmeyenler?" sorusuna hükümet kanadı lehine el kaldırmak için tbmm'de. yoksa ne bir sözlü ne de bir yazılı önerge sahibi.

iki hafta kadar önce devlet bakanı selma aliye kavaf'ın aksaray ziyareti sırasında yaşanan şu olay kendisi hakkında bir fikir verecektir. ilknur hanım bakanla birlikte bina dışına çıkarken dışarıda kar yağdığını görünce, gazetecilerin de duyacağı bir ses tonuyla iltifatı hemen yapıştırdı: sayın bakanımız bereketiyle geldi...
  • yıllardır mecliste bulunmasına rağmen memleketim aksaray'la ilgili herhangi bir konuşmasını ulusal kanallarda göremediğim vekildir. 17 aralık yolsuzluk operasyonu yıldönümünde yaptığı gaf sayesinde az da olsa gündemde yer tutmuştur.
  • son birkaç gündür saçma sapan konularda sürekli sataşan kadın milletvekili. kendisi konuşamıyor galiba hep başkasına söz veriyor da o çıkan da konuşamıyor. konuşamayan kişiler milletvekili diye çıkmış oraya birbirlerini alkışlıyorlar ve insanları konuşturmuyorlar. enteresan bir ortam.
  • 15.04.2016 gecesi yapılan genel kurulda, üst kurul maaşları düzenlenirken "15.01.2012'den itibaren girenleri kapsayacak şekilde düşürülsün" önergesine imza atmış bir "hukukçu" vekil.

bu ara dönemde bddk istanbula taşındı, spk 2017 başında taşınacak, ankara'da işe giren personelleri, istanbulda devam ettiriliyor. vicdanı kalmıştır da belki okur diye yazıyorum.

üst kurullara girmiş olan 500'ün üzerinde üst kurul personelinin her biri kendisi kendisini çok güzel anmakta. aldığı bedduaların bir gün mutlaka ama mutlaka kendisini bulacağını biliyoruz.

kazanılmış hak, hukuki belirlilik, kanunun sonraki durumlara uygulanması gibi hukukun temel ilkelerini öğretmesi gereken üniversite hocalarını da saygıyla anıyoruz. gece yarılarına kadar çalışan üst kurul personelini, günde 1 saat çalışmayan tarım bakanlığı personeline denk kılmalarından, dikey adaletten falan hiç bahsetmiyorum bakın.
  • teşkilat yoklamalarında öne çıkan binali yıldırım'a rağmen, bugün akparti'nin yeni genel başkan adayı olarak açıklanacağını umduğum sürpriz isim.
  • hükümetini ve partisini savunmak için 'hayret bir şey ya en ufak bir şeyde istifa, başka çözüm öneriniz yok mu' gibi bir şey söylemiş akp milletvekilidir.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…_ufak_bir_seymis.html

yerin dibine gire gire alıştık artık.

hayret bir şey yaaaa, bu muymuş benim milletvekilim?
  • hakikaten de aksaray'ın milletvekili. milletin vekili olması mümkün değil.