şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ığdır istanbul seferindeki şerefsizdir.

http://m.milliyet.com.tr/…e-ilkokul-gundem-2625776/
  • ilgili haber;

--- spoiler ---

ben korktuğumdan o anda anneme bir şey anlatamadım. eve geldikten sonra teyzem ‘neden durgunsun’ diye sordu. ben de olayı bu şekilde anlattım. bunun üzerine ailem de durumu sizlere bildirdi” dedi.
    --- spoiler ---

bu muavin denen gafili geçtim, çocuklarınıza böyle durumlarda korkmaması gerektiğini öğretiniz. bir çocuk, başka birisinin yanına gitmezse, haydi oğlum/kızım x amca, y teyze seni çağırıyor diyerek yönlendirmeyiniz.

şimdi muavin;

--- spoiler ---

ben mağduru ufak kız olması, benim kızımın da bulunmaması sebebiyle sevdiğimden dolayı yanağından ağabey olarak öptüm”
    --- spoiler ---

gerçekten insanın tüyleri diken diken oluyor. bu ne çılgınlıktır? bu ne cesarettir? o kadar insanın olduğu otobüste, toplumda bunu yapmak nasıl bir ahmaklıktır? sen yürek mi yedin bre gavat? keşke o an o kız çocuğu bağırsaydı da seni güzelce bir dövselerdi, tipsiz apaçi.

umarım oğlancılar koğuşuna atarlar da, oradakiler biraz eğlenir.

edit : imla.
  • işi o kadar ileri götürdüler ki,ailesi yanında olsa bile böyle şerefsizce taciz edebiliyorlar.utanıyorum sizinle aynı havayı soluduğum için ama dahası,korkuyorum çocuğumun böyle bir dünyada büyümesinden.
  • yine metro yine metro. yerin dibine bat artık metro!
  • sapıklıkların sonu gelmiyordu. ahlaksızlar! çekin tertemiz çocuklarımızın üzerinden pis ellerinizi. size yeterli cezaları vermeyen düzeninde ben neyse!
  • --- spoiler ---
    benim elim mağdurun vücuduna temas etmiştir. ancak bu mağdurun elbisesini düzeltmem sebebiyleydi. ben mağdurun elbisesini taytın içine sokmaya çalıştım. mağdur da belki beni bu şekilde yanlış anladı. ben mağduru ufak kız olması, benim kızımın da bulunmaması sebebiyle sevdiğimden dolayı yanağından ağabey olarak öptüm
    --- spoiler ---

sapık sübyancı eylemidir.

sadece bu sübyancının beyanını ele alsak dahi büyük tutarsızlıklar var.

ulan senin ne haddine 10 yaşında kazık kadar çocuğun elbisesini düzeltmek? kız çocuğu yokmuş da öpmüşmüş, sevgi gösterisi olarak. hayır 10 yaşındaki bir çocuğun da sevimli bir tarafı kalmıyor ki, neyi öpüyorsun? 3-5 yaşında olsa dahi, velisinin izni olmadan bir çocuğun başını okşamak bile -ne kadar masumane ve sevgi dolu olsa dahi- yanlıştır bana göre bu devirde.
  • abi bu isler nasil olacak? bu adamlari biz kesmeyle öldürmeyle bitiremeyiz. bilen uzman arkadaşlar varsa bi detayli yazsinlar abi. eğitimle olacak falan demeyin. bunlar eğitim ile de olmaz...
  • bunca şey olmasına rağmen nasıl hala insanlar metro turizm kullanıyor anlamış durumda değilim. hadi insanların binmelerini geçtim normal şartlarda o firmanın dava edilip kapatılması gerekir ama o da yok. maalesef acınası durumdayız.