• https://odatv.com/…lu-ayakkabi-yasagi-12011953.html
    sincan akşemsettin ilkokulu müdürü mehmet ipek'in ülkeye şeriati çoktan getirmesidir.
    türbanlılara laf atıldı vauvv! dine saygı, diye atarlanan, yazı döşeyen,
    gazeteciler, soruşturmaya çağıranlar bakalım nediyecek?
    hani insanlar özgürdü? öğretmenleri hizaya getireceğinize siz eğitimi
    tarikatların, şeyhlerin , hacı, hocaların elinden kurtarın.
  • öğretmenler emeklilerden sonra sesini en çıkartamayan ezik kitle bu ülkede. tekli eğitim yapılan okullarda bir buçuk saat öğle arası olmak üzere iki buçuk saat nöbet tutup kalan zamanda derslere girip tüm gün aç kalıyorlar. beş dakika bile süre verilmiyor yemek için. abuk sabuk proje yarışmalarına müdür baskısıyla zorla katılıyorlar. giysilerine, derste söylediklerine bile karışıyor. öğrenciye bağırsa bile müdürden ya da yardımcısından paparayı yer hale gelmişler.
  • bir ilkokul öğretmeninin topuklu ayakkabı giymesi zaten çok zor. o küçük ve hareketli öğrencilerle uğraşmak ne kadar zor galiba kimse farkında değil.

bence kadına sürekli şık olma motivasyonunda bulunanlar biraz kendi kıllı göbeklerine çözüm arasın. tüm kadınlara sesleniyorum lütfen yaşınız, konumunuz ne olursa olsun rahat giyinin, sonra yaş ilerleyince çeşitli hastalıklarla boğuşurken aynı erkekler "kadın erken çöküyor bu yüzden kendinden on yaş büyük adamla evlenmeli" diyor.
  • bi topuklu ayakkabi olmus ortalama 300 lira şimdilik evdekileri giyiyorlar az sabredin onlar eskiyince yeniyi alacak para yok sorun çözülecek kendiliginden
  • din ile bağdaştırılması saçma ama sınav yaptıkları günlerde giyilmesi gerçekten yasak olmalı.
    aslında bir öğretmenin bunu düşünebilmesi lazım.
    sınav yaparken kopya cektirmiycem diye “tak tuk,tak tuk” dolaşmaları bir tek beni rahatsız etmiyordur,eminim.
  • öğretmenlere tebliğ edilen resmi yazıda direkt olarak olmayan yasak.

yani adamlar direkt topuklu ayakkabı yasaktır diyememiş de ses üzerinden gitmişler. ses çıkarmadan yürüyün demişler.

bence okul müdürü haklı. kesin tahrik oluyor bu sesten. *
  • çok saçma. benim her gün okula gitme sebebim ogretmenimin topuklu papuclariydi.
  • haddini bilmezliğin, ülkeyi bölmenin, öğretmenlere saygısızlığın zirvesidir.
    sen kimsin de kadın hocalara -bilinç altı- ahlakına kadar gidecek bir
    yasak getiriyorsun?
    sen kimsin ey torpille gelmiş yetersiz, ilkokul müdürü
    sanki öğretmenler dersta at gibi durmadan yürüyorlar.
    sanki öğrencilerin dikkatini asıl sizin beyinlerini safsata,
    yobazlık, (daha küçükten) cinselliklerine takmış, serserilik
    sapıklıkla dorduranlar bunlar değilmiş gibi.
    siz tarikatın yurdunda yanarak ölen minnacık fakir melek kızların
    hakkını savunarak sevaba girin.
    aklı başında , okumuş çizgisi olan öz güvenli öğretmenlerle uğraşmayın.
    bence kaybedersiniz.
  • milli eğitim müdürü olmayan çalışan bir okul müdürü ki bana göre tam istedikleri adamı buldular...
  • (bkz: başka ne arzulardınız?) sen kimsin ulan müdürsün müdür. yönetmelik diye bir şey var, kanun var herkesten iyi biliyorsundur. özel şirketin mi lan orası senin ki kaldı ki özel şirkette bile karışmaya hakkın olmaz.
hesabın var mı? giriş yap