• cernobil faciasından sonra, export edilemeyen fındıgı ilkokullarda dagıtma politikası. zavallı zavallı yemistik.
  • (bkz: radyasyon)
  • bir cok cocukta "findik fobisi" ba$latan, ihrac edilemeyen radyasyonlu findiklardir.
    ek olarak:
    (bkz: marshall yardimlari)
  • yuksek miktarda kansorojen madde icerdigi icin ab ulkeleri taradindan geri gonderilen "turke birsey olmaz" mantigi ile dagitilan tuketim maddesi
  • ilk baki$ta bilimum findik firmalarinin sponsorlugunda dagitilan findiklardir bunlar. derin baki$ta radyasyonlu ve bayat fındıkları yakmak yerine çocuklara dağıtarak ortadan kaldırmayı kendine ilke edinmi$ bilimum findik firmalarinin sponsorlugunda dagitilan findiklardir..
  • allah devletten razı olsun, devlet bizi hep gözetmiştir, korumuştur, bizim için en iyisini istemiştir. fındık olsun, çerez olsun, hepsi sağlıklı bir kafa-vücut kombinasyonuna sahip olmamız için dağıtılmışlardır. fiskobirlik'e de buradan bu vesileyle teşekkürlerimi gönderiyorum. o günleri özlüyorum.
  • bir de bu eylemin leblebi ve kuru üzüm versiyonu vardı taaa bizim zamanımızda.
  • yalnız bir şey war ki, o fındıkları yiyip yiyip erotiği depreşen ve içindeki coşmayı bir türlü nasıl boşaltacağını bilmeyen genç nesil, halen o fındıkların etkisinde, adeta seks manyağı olmuştur.

bugün sokakta birbirlerine yiyecek gibi bakan, "onu, şunu kuytuda kıstırsam da bir iki tur nasiplensem" diye dolanan türk insanlarının bu mizacı, o fındıkların verdiği enerjiyi halen atamamış olmalarından dolayı oluşmuştur. ha sen fındıktan sonra bir de cinsellik dersi koyacaktın, bak o zaman nekkadar uygar, nekkadar problemsiz, nekkadar aklı olması gereken yerde bir türk milleti yetişiyor.
  • ilkokuldayken her hafta cuma günü son saatinde dağıtlırdı..hayvan gibi saldırırdık zamanında..
  • imha edilmesi gereken fındık miktarı o kadar çoktur ki, 80 ve 81 jenerasyonunu doyurmuş 82 lilere bile yetmiştir bu fındıklar
hesabın var mı? giriş yap