612 entry daha
  • ilkokulda ne özel okul ne devlet okulu, ilkokulda asıl önemli olan şefkatli, psikolojik şiddet uygulamayan, öğrencileri arasında aleni kıyaslama yapmayan ve tabii ki yetkin bir öğretmen olmalıdır.
  • temettü emekliliğini araştırın. devlet okuluna gönderip, özel okul için ödeyeceğiniz devasa para ile her yıl yatırım yapın. burası ortadoğu. kaliteli eğitimi özel okulların çok küçük bir bölümünde bulabilirsiniz zaten. çocuğunuzu iyi gözlemleyip yetenekli olduğu alanlara yönlendirip informal eğitim yoluyla onu geliştirin. üniversitelerimizde bir bok yok.
  • devlet okullarındaki seviye öyle bir duruma gelmiş ki; çocuğun iyiliği için olmasını bir kenara bıraktım, tamamen bencilce bir şekilde çocuğu devlete gönderince zamanla dönüşeceği insanı bir ömür boyu evlat diye bağrıma basıp onunla zaman geçirmek zorunda olmaktan korktuğum için özele göndermek zorundaymışım gibi hissediyorum.
  • çocuğunuz benim gibi safın tekiyse asla devlet okuluna göndermeyin. ağzına sıçarlar oradaki barbar bebeleri. hele de saçma bir semtte oturuyorsanız hepsi ork gibi aq.
  • özel okul saçmalığını bir kenara bırakıp devlet okulu + başarılı bir özel öğretmen yönetimini takip etmekte fayda var.
38 entry daha
hesabın var mı? giriş yap