şükela:  tümü | bugün
  • 1990 yılında başıma gelmiş ve üyesi olduğum nesil. yer ted ankara koleji.
  • kısırlık kontrolü adı altında yapılan bir uygulamaydı. hemşireler geldi falan, biz tabi orta okuldayız. bize yapmadılar da küçüklere yapmışlardı.
  • benim 2 yil ust uste maruz kaldigim uygulamaydi. (2. ve 3.sinif)
    allah'tan 3.sene evde kendimizin de ilgili testi rahatca yapabilecegimizden bahsetmislerdi de bitmisti bu rezillik. ayrica ellenen testislerdi diyerek sozlerimi bitiriyorum.
  • askeri lise sınavlarında başıma gelmiş hadise. karşımdaki yüzbaşı gördüğü karşısında şaşırmış ve :
    - oha oha ağzıma soksaydın lan bari çık dışarı
    diyerek odadan kovmuştu beni.
  • aktroll mode on

işte cehape zihniyetinin laik sisteminde okullarda öğrenciler büyüklerinin eline veriyordu, hiç saygı yoktu. çok şükür ki artık sadece büyükler küçüklere istismarda bulunabiliyorlar.

aktroll mode off

yok lan bunlar gibi düşünmek bile iğrenç. bahane bulacağım diye beynim yandı iki dakikada.
  • aynı zamanda çıplak çocukluk fotoğrafları olan nesildir.
  • sizde kızları dışarı çıkartmışlarsa iyi yine.
    şimdi o kızlardan biriyle aynı üniversitedeyiz ve her görüşünde gülümseyerek selam veriyor.

(bkz: acaba neden)
  • efsane değil gerçektir. kendimden biliyorum. yer avcılar, yıl 1990... yalnız başlığa göre biz talep etmişiz gibi duruyor ama zorla bakmışlardı. benim böyle bi talebim olmadı. hala düşünür dururum sebebini.

edit: imla hatası giderildi.
  • hiç unutmadığım olaydır.hatta hemşirenin eline boşalmıştım.
  • hala yapılıyor mudur bilmiyorum ama bunun kadın versiyonu vardı, kız çocuklarına hijyenik ped tanıtımı yapılmıştı herkese birer numune verilmişti sınıfa gelirken nasıl saklayacağımızı şaşırmıştık. erkeklerin "o ne, o ne bakayım ehehe" söylemlerine maruz kalmamız da cabası. orta okuldaydık herhalde.
    böyle şeylerin yapılması, öğretilmesi güzel tabi ki ama o zamanlar cahildik, utanıp sıkılırdık doğal olarak. hey gidi.