şükela:  tümü | bugün
  • herkesin anılarında yer edebilmeyi başarmış öğretmendir. öğrencilerine bir katil psikopatlığında türlü türlü işkenceler eder. ben ilkokul eğitimimin ilk 4 senesini nazi kampında tamamladım.

bizimki şöyleydi; (bu olay gerçektir arkadaşlar)
    .........................+18..................................................
    -öğrencisine orospu çocuğu demek
    -öğrencilerini yerde tekmelemek
    -tahtaya yaramazların isimlerini sınıf başkanına yazdırıp çocukları tahtaya çıkartıp kafasını tahtaya vurarak tokatlayarak kulağını çekerek dövmek
    -derste yemek yemek, çocukların beslenme çantalarını açıp yemek yemek
    -ders programına uymayıp çocuklara bütün kitap ve defterleri getirtmek
    -canı istediğinde dersin ortasında dersi bitirip başka derse geçmek
    -öğrencilerin kafalarını sıraya vurmak
    -öğrencisine köpek suyu, itoğlu it, şerefsiz, pezevenk..bunlar hafif kelimeler
    -matematik sorusu sorup sıraları tek tek dolaşıp yapamayanları dövmek evet dövmek
    .............................+18..............................................

ulan kimsenin ailesi nasıl sorun çıkarmıyordu anlamıyorum. sanki bir kabustan uyanmıştım.allahtan ilkokul 5’te başka şehire taşınmıştıkta kurtulmuştum itten.

eğer geberdiysen cehenneme git

hatırladıkça yazarım psikopat amk çocuğunu.

ailemize bu iti anlatırdık ailemizde derdiki senin öğretmenin okulun en iyi öğretmeni. insanlar o zaman bu öğretmenin sınıfına kayıt için kayıt sırasında okula para ödüyordu. arkadaş aklım almıyor ya tabi o zaman şimdiki gibi akıllı telefonlar yok, bebeler çeksin. şuanda aileme anlatıyorum geçmişteki cahilliklerine kızıyorlar.
  • benim de öğretmenim olan orospu çocuğu öğretmendir.

zevkine öğrenci döven bi vurdumu 5 parmağının izini yüzde çıkartan şuan gebermiş olması muhtemel onun bunun çocuğu öğretmendir.

öğretmenlerden nefretimin başlıca kaynağıdır.