şükela:  tümü | bugün
  • şükela readerdan bu entriyi yazmamı sağlamış kişi. her zaman fırsat bulamıyoruz böyle hayatımızı kolaylaştıran insanlara teşekkür etmek için. kendisine ve test ekibine emekleri için teşekkürler.
  • app store'de gezinirken; geliştirmiş olduğu (bkz: şükela reader) sözlük uygulamasını tesadüfen indirdikten sonra sözlüğe üye yaptırmış; şahsıma sözlüğü sevdiren adeta güzel anlamda bağımlısı yapan ve şu an çaylak onay listesinde dört binlerde olmamı sağlayan uygulamanın geliştiricisidir. teşekkürlerimi sunarım efendim.
  • uzun zamandir kendisinin gelistiriciligini yaptigi uygulama olan sukela reader'i kullaniyorum. progami gelistirdikleri ve ilginlenmeye devam ettikleri icin kendisine ve ekibine cok tesekkur ediyorum.
  • ben de bir teşekkür etmek istedim. şükela reader'la yatıp kalkıyoruz desem yanlış olmaz. sayesinde bilgisayardan ekşiye girmez olduk. umarım yakın zamanda güncelleme ile bizi sevindirir.
    en az 5 kişilik teşekkürler. *
  • şu aralar bazı sorunlar neticesinde badilerimin favladıklarını ve yazdıklarını geliştirmiş olduğu şükela reader adındaki über uygulamadan göremesemde bunları en kısa zamanda telafi edeceğini inandığım sözlük yazarı
  • şükela reader için teşekkürü hak eden adam, on numara beş yıldız insan kişisi. uygulamayı engellemeye çalışana da kafam girsin.
  • kendisine bir teşekkürde benim ettiğim yazar. varolsun
  • şahsım adına şükela reader uygulaması için teşekkür ederim. emeğine sağlık.
  • teşekkürler bilge insan.sözlük bu iyiliğini unutmayacak.
  • teşekkür ettiğimiz yetenekli yazar.