şükela:  tümü | bugün
  • kaarşim diyebileceğim niteliklere sahip, iş goygoya gelince akıl almaz yetenekli über şahsiyet.

sucuğa nutella çalacak kadar gözü dönmüş bir ekşicidir kendileri.

hoj gelmiş.
  • "ananı faşistler siksin bok suratlı pezevenk. avrupa kapılarında aşağılanmaya devam edinmişmiş.. kim aşağılanıyor bre pezevenk? tabii senin gibi eğitimsiz orospu çocuklarını aşağılıyorlar ve kullanılmış prezervatiflerini toplatıyorlar ya, sen de herkesi kendin gibi sanıyorsun. hem bu yaşanan olayın ırkçılık ile ne alakası var? beynine sokayım senin."

şöyle mesajlar atan bazı anası ağızdan sikişmişler tarafından "bana kaka pm attı" diye eleştirilen, siki taşağına denk yazar.

(bkz: sikimde olur mu)
  • 2 kelimesinden biri küfür ama eğitimli mi eğitimli entelektüel mi entelektüel bir istanbul beyefendisi belli ki kendisi.
  • tenha bir köşede sarhoş şekilde birine rastlarsa kadın erkek demeden tecavüz etme potansiyeline sahip davaro yazarlardan biri. (bkz: #30685837)
  • illuminatinin dunya uzerindeki kirli oyunlarina vakif, dunyanin en uber insani, harika yazar.

(bkz: sahiller prensi)
  • malum zavalli fin turist kadinin basligi altina yazdiklarina harfiyen katildigim yazar.
    daha iyi yazilamazdi diyor, onune geleni yaftalamak icin bahane arayan okudugunu anlayamayan sefil zombi surusune karsi olan goruslerine tamamen katiliyorum
  • dün şike, net delil, bu ateş üflemekle sönmez diyen kekoların tuttuğu takımın yeni başkanı "şike olayı cemaat komplosu" açıklaması yapınca keyfine diyecek kalmayan bir garip yazar.

pragmatizm ve makyavelizm'in türkiye distribütörlüğünü elinde tutan, kaçak saraylarda padişahım çok yaşa turu atan takımlara mesafeli yaklaşmaktadır, rüzgar ne tarafa eserse oraya dönmek gibi refleksleri olmadığı için.

ayrıca futbol muhabbetinden ve kendisiyle alakalı üçüncü şahısta konuşmaktan da feci baymıştır ama sıçılacak ağız göte yakın olurmuş, omurgasızların başkanı adeta "al da at" deyince cevabı yapıştırmamak olmazdı.
  • spor = futbol zanneden bilmem kaç milyonuncu sokaktaki vatandaş. bir şekilde ekşi sözlük'e kayıt yaptırmış, saçmalıyor kendince.

(bkz: #74613579)
  • sporu futboldan ibaret sanmıyorum da senin gibi ergenler çıkıp gaza geliyorlar ya basketteki aptal aptal şeyler için, işte onlarla dalga geçmezsek niye geldik dünyaya?

al bak gaza geldikleri şeye bak, şükür link de vermiş. olay da şu ha, iki basketi çarpışıyor defans yapan düşüyor. sonra basketçi bi an durup adama bakıyor sonra üçlük atıyor.

sonuç ne? haneye yazılan üç sayı. üçlük dediğin şey bir maçta 15-20 defa filan oluyor öyle çok ender rastlanan bir şey de değil. atanamamış kaan kural'lar ama oturup bir tane üçlük için 30 sayfa entry giriyorlar.

bi git zlatan'ın ingiltere'ye orta sahadan attığı rövaşataya bak, bi de git şu dandik üçlüğe bak. bir sporda o kadar ilginç bir şeyin olmaması ki sizin dünyanın en sıradan olaylarına methiyeler düzmeniz... eyyorlamam bu kadar. "bir şekilde sözlüğe kayıt yaptırmış" ne demek ulan ayrıca, sen nasıl yaptırdın sanki farklı biçimde mi yaptırdın? altın e-mail'in var onunla mı üye oldun naptın anlamadım ki?