• hala kimse hadisenin özünü anlamamış.

this is not our destiny= bu bizim kaderimiz değil

this is not our destiny: 19 harften oluşuyor

bu bizim kaderimiz değil: 21 harften oluşuyor

21+19= 40 yapar amına koyim!!!
  • şifreli yazıyı saç spreyi sıkılmış bir ayna vasıtası ile çözebilmek mümkündür. ben yaptım oldu.

bakın;

first castle has fallen!
    darkness is knocking the door!... we are still sleeping!? final countdown is in progress. we still have the power to defeat the darkness, otherwise "brothers of the cosmos" will reborn. the last candle is dying. only the illuminated ones will understand the last secret!
    _ v _ _ t _ _ s _ _ i _ _ _ m

f _ _ a _ _ n _ _ _ _ _ _ i _ _ _ _

evlatolsasikmem
    fakatanasıçokiyila

dağılabilirsiniz.
  • her cuma akşamı saat 20,00'de anasayfasına şaşı bakarsanız, o haftanın sayısal loto sonuçlarını görebilirsiniz.
  • niye geri saydığını bilmediğim sitedir. ama söylemeden edemedim

- sikmeseler bari
  • whatismyip.com'un en büyük rakibi.
  • rüyamda gördüm bu geri sayımı süre bittiğinde siteden alişan'ın yeni albüm tanıtımı yapılıyordu kabus gibiydi lan..hala rüyanın etkisindeyim..
  • sen zamanında gizli saklı kitaplara şifreler koy, o şifrelerle kimsenin bulamayacağı yerlerde toplantılar yap, o dağ senin bu bayır benim gezdir elin alimlerini..sonra gel internete mausla seçilince ortaya çıkan saat - şiir falan koy. sitenin adını da illuminati.org/.com/.info/.biz vs koy ki kimse bulamasın nereden bakacağını..

bravo vallahi illuminati, çok değiştin sen çok..
  • zamanında xp kullanan bilir (gözünü windows 7 ile açmış arkadaşlarımız* da vardır sanırım). spider solitaire oyunu başarıyla bitirildiğinde pikselli havai fişekler fırlar böyle. işte bu gün sayma olayının öyle bir sonu olmasından acayip kıllanıyorum.

ve evet, spider solitaire oynuyorum.
  • geri sayım sonunda "thank you mario but princess is in another castle" mesajı verebilitesi olan yer.
  • oha şu an için bu siteye girmeye çalıştığımda; "the ip address for the website you requested could not be found." uyarısı çıktı. ingilizce bilmeyen arkadaşlar için çevirmek gerekirse; "ip adresiniz kayıt altına alınmıştır, perşembe günü belirteceğimiz yerde bulunmazsanız başınıza geleceklerden sorumlu değiliz" demek istiyorlar.
hesabın var mı? giriş yap