şükela:  tümü | bugün
 • yaşam koçu, diyetisyen, fitness antrenörü, plates eğitmeni şahıs. şişli'deki portakal spor salonunun sahibi.

  kilo vermek isteyenlerin muhakkak görmesi gereken kişi. disiplinli ve çalışkan biridir, birazcık da delidir. kilo verdirmeden sizi yollamaz. kilo vermek için kararlıysanız o sizden daha kararlı olur hatta kafaya takar, takıntı yapar yine de o kiloları verdirtir.

  vücut çalıştığı için ilk görünce kendisini güreşçiye benzetirsiniz ama işinin ehlidir. fitness ve plates konusunda kişiye özel çalımalar yapar. kimseyi ilgisiz bırakmaz. dedim ya adam takıntılı.

  bu dönem yoğunluktan randevu kabul edemiyormuş ama yine de sağlıklı kilo vermek isteyenler ilter faik kaya ile irtibata geçmesini öneririm. telefonu: (0212) 240 6715

  not: 5 ayda 18 kilo verdim
 • randevu iptalinde kaba konuşularak cezalandırıldığınız kurumun sahibi.

  şöyleki; 10 gün önce aldığım randevuyu iptal etmek için 2 gün önceden arıyorum. 2 gün var daha. kibar kibar gelemeyeceğimi söylüyorum. telefonu açan arkadaş, arkada birine soruyor. randevuyu iptal edecekmiş ne diyeyim diye. arkadan sert bir tonla "iptal et başka randevu açamayacağımızı söyle" diyor.

  ben de zaten artık istemediğimi iletip kapatıyorum.
 • mayıs'dan ekim'e kadar geçen 6 aylık sürede, arada 2 defa yaz tatili, 2 defa da bayram tatilleri girmesine ve her seferinde kilo almama (1'er kilo) rağmen, 30 kilo vermeme yardımcı olan adam. şimdilik ara verdim 4-5 kilo alarak, tekrar vermem gereken 15 kiloyu vermeye gidicem.

  delidir, eğer sizden negatif elektrik aldıysa, her türlü cinsliği yapar, çalışmaz, ters davranır hatta kabalaşabilir bile. ama eğer elektriğiniz tutarsa, şeker gibi adamdır, her türlü yardımcı olur.

  ama onu bu kadar başarılı yapan, danışanlarına karşı tavizkar olmamasıdır. haftasonu, kahvaltı davetim var, perşembe günü arkadaşımın doğumgünü var, c.tesi arkadaşlarla maç izlerken 1-2 bira içicez filan gibi şeylere tahammülü yoktur ve ona uygun bir liste vermez. yazdığı listeyi, birebir eksiksiz uygulamalısınız. listeyi size uydurmaz, sizi listeye uydurmaya zorlar, uymazsanız da, devam etmez.

  whatsapp grubuna devamlı videolar göndererek, hem motive eder, hem de bilgi verir. verdiği diyet listesini uygulamak kolay değildir ama sihirlidir, işe yaradığını görünce motive olursunuz. 2 haftalık listeler verir ve vücudunuza, kilonuza göre bu süreçte 1-6 arası kilo verirsiniz. ben mesela 6 kilo başlayıp, 5,2,4 gibi kilolarla devam ettim. ve kaliteli kilo verdirmeye çalışır, özellikle de yağdan kilo vermeniz için listenizi hazırlar. sadece su kaybetmenizin, bir önemi yoktur onun için. özellikle obezite sınırları içinde olan ve daha hızlı sonuç almak isteyenlere tavsiye ederim.
 • orijinal bir adam. danışanı olmadan anlamazsınız bunu. 20-30 kg gibi bir fazlanız var ise, obezite cerrahisi olayına hiç girmeden bir görünün derim kendisine. işinin ehlidir ve kaliteli bir adamdır.
 • interaktif beslenme uzmanı.
  sadece zayıflamak değil farklı beslenme bozuklukları olanlardan da gidenler var.
  sürekli iletişim halindedir. aklına takılan bir soru varsa mutlaka cevap verir.
  ama randevularında en az 1 saat beklemeyi göze almak gerekir.
  kafanız uyarsa çok tatlı biridir. uymazsa siz de bir daha gitmezsiniz , o da gitseniz bile listenizi yazar 5 dakikada yollar.
  sonuç olarak enteresan , bence sevimli hümanist biridir.