şükela:  tümü | bugün soru sor
  • güzelliğiyle ilgili herhangi bir yorum yapıldığında, giysileri beğenildiğinde ''ters ters'' konuşan hatunlardır.

tabii iltifat beklenen kişiden olunca güzeldir.
  • iltifat edilmeyince sanki pozitif davranacak hatunlar.
    $unu unutmayalim,
    soyleyeceklerimizin icerik ve uslubu ile sonucu degi$tiremeyiz.
    ya da cok cok az etki edebiliriz.
    olacak olur, olamayacak olamaz...
  • alenen asilip karisiliginda ayar alinca iltifat ettim diye yan cizen, delikanliliktan nasibini almamis erkeklerle karsilasmis hatunlara verilen isimdir.
  • - gözlerin şehir ışıkları kadar parlak, yol gösterici ve hayat kurtarıcı ayfercan...
    - senin mına korum, ayfercan kim..? cevap veeeer?
    - jale dur açıklayabilirim..
    - bak jale diyo şimdi de.... ciyaaaaak...
    - mine?
    - yuh.....
  • karşısındakinin samimiyetsiz olduğuna inanan hatun türü olabilir.
  • genelde kızların kendini beğenmediği gerçeği göz önünde bulunudulursa "ben bile kendimi beğenmiyorum, bu salak bende ne buluyor acaba" diye düşünüyor olabilir bu kişiler. böylelerine ya kendilerine bile kendilerini beğendirtecek kadar güzel iltifatlar etmeli ya da iltifat ederken yalan söylediğiniz izlenimini vermelisiniz, en iyisi hiç bişey söylememek. aman ha her kız böyle değildir.
  • gücü her zaman elinde tutmaktan mutlu olan kadın türüdür
    nitekim iltifata karşılık pozitif davranırsa kendisini "bir lafa kanan, ucuz, bayağı, kendi başına düşünemeyen" bir kadın gibi hisseder...
  • biz ona iltifatı haketmeyenler deriz
    iltifat beğendiğin kişiden de gelse, beğenmediğin kişiden de gelse kibar karşılanmalıdır, bu insanlık ve görgü ile alakalıdır
    eğer adam yapışkanlık seviyesinde cümleler kuruyorsa da bu sefer zaten konu iltifat çevresinde dönmüyordur, adam hayvandır, negatif davranmak iyidir
  • - $u dunyada dibine dibine vurmak istedigim bir sen varsin inan bana!
    - kes sesini hayvan.
    - niye ya? cena ceymsin senin yaninda bok yemi$!
    - okuz herif.
    - sensiz dogan gune$im taaaaa .mina koyayim be gulum be.
    - sen ne diyorsun be densiiiiiz. densiiiiiiiiz. poliiiiiiiiiiiis.
    - kadinlar, hepiniz aynisiniz.
  • ozguveni eksik hatun olmasi mumkundur
    ya da karsidakinin yalan soylemesini izlemeyecek kadar iltifatlardan bunalmis ilk hoslanma sebelekliklerinden yeteri kadar feyz almis tecrube sahip kadindir.

-bakiyim incecik bileklerin var ellerinde ne kadar zarif
    -ahanda basliyoruz ...