şükela:  tümü | bugün
  • ilyas henüz lise çağlarında, yol çizmek için arayış içerisinde olduğu dönemlerde tanıştığım eski bir dost. seneler sonra kim derdi ekşi sözlükte başlığı açılacak ve ben altına entry gireceğim. kendimi hatıra defterine yazar gibi hissediyorum sözlük.

    internet teknolojileri ile alakalı her şeye ilgisi olması da tanışmamıza vesile olmuştur. ben yolumu internet alanında çizmesem de, vakti zamanında internet üzerine msn de "şu şöyle olsa güzel olurdu, bunu niye yapmıyorlar" ağırlıklı çok muhabbet döndürdüğümüzü bilirim. gelişiminde benim amatör tavsiyelerimin bir faydası olmuş mudur, zannetmiyorum..

    msn in popülerliğini yitirmesi, hayat gailesi derken iletişimimiz koptu. daha doğrusu o bana posta göndermeye devam etti . sonra sonra öğrendim ki; mynet, iprospect falan dolaşıyormuş. hani nasıl desem; çok sevdiğiniz bir yakınınız başarılı olur ve onun başarısı sizi mutlu eder ya, aynen ilyas da eski bir dost olarak beni böyle mutlu etti. paranın kişilik kayması oluşturmayacağı bir genç olduğunu da bildiğimden; hakkıdır, başarılarının devamını dilerim.
  • seo ve adwords'ün haricinde halay, mambo, kolbastı, kalipso, vals ve ça-ça ile de ilgilenmektedir. ingilizce, türkçe ve çekçe bilmektedir.
  • çok ciddi diksiyon ve telaffuz sorunu olan seo gurusu. bu sorunu anlattıklarına odaklanmakta zorlanmama neden oluyor.