şükela:  tümü | bugün
 • jerry seinfeld isimli komedyen*in komedyenlik kariyerini birakmadan once yaptigi son stand up gosterisinin ismi. dvd formatinda amazon dan alinabilir.
 • kazaa'da dvix'i kolayca bulunabilecek, 1 saat 10 dakika süren ve jerry seinfeld'in en iyi esprilerini bir araya topladığı ve oldukça kalabalık ve iki katlı bir salonu kırıp geçirdiği gösterisi. özellikle baştaki kısa film çok hoştur. bu son gösterisi olacaktı ancak daha sonra, onca servetine rağmen kendini tutamamış ve ülkenin çeşitli yerlerindeki küçük komedi salonlarında sahne almaya devam etmiş, hala da etmektedir.
 • dvd'sinin dışında sadece dinlemek isteyenler için audio cd'si de bulunan jerry seinfeld'in veda showu.

  21 bölümden oluşur:

  1- intro-phones
  2- cab drivers
  3- air travel
  4- florida
  5- halloween
  6- supermarkets
  7- drugstores
  8- doctors
  9- men & women
  10- mcdonalds
  11- chinese people
  12- olympics
  13- scuba diving
  14- number 1 fear
  15- sky diving
  16- clothing
  17- late tv
  18- crooks
  19- horses
  20- bathroom
  21- q + a
 • ekurisi "gudumlu terligim geliyor ha, ona gore" olan cumle. bunu soyleyenden uzaklasiniz canlar.
 • kafa atmadan onceki son soz. tr. allahin adini verdim bak...
 • izleyicilerin jerry seinfeld'e tutkuyla(?!) bağlı olmalarından olsa gerek; adamın her ağzını açışında bok varmış gibi yersiz alkışlarıyla bok edilmiş gösteri.

  tamam komik falan da arkadaşım bok mu var ne alkışlıyorsun? hadi nerde alkışlayacağını biliyorsun da son kez gösteri yapıyor diye kendisini alkışa boğmak istiyorsan aslında tam tersini yapıyor, gösterinin ebesiyle cinsel münasebet kuruyorsun; yok nerde alkışlanacağını bilmeyen biriysen öğrenebilirsin, ne de olsa bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.
 • gösterinin number 1 fear kısmında insanların en büyük korkularının bir topluluk önünde konuşmak olduğundan bahseder jerry. ikinci sırada ise ölüm korkusu varmış. bu konudaki yorumu da ;
  - düşünsenize, sıradan bir insan cenaze töreninde konuşma yapmaktansa tabutun içinde olmayı tercih ediyor
  şeklindedir.
  izleyicilerin reaksiyonlarında yer yer aşırılık olsa da, evet eğlenceli bir gösteridir.
 • bu gösterisindeki enerjisi düşük gibi geldi bana. belki burukluk hissediyordu o anda bilemiyorum, belki de milyonlarca kez anlattığı espirileri son bir kez daha anlatmak yorucu gelmiş olabilir ama dizinin intro ve outrolarında anlattığı hikayelerde daha canlı ve istekliyken, birebir aynı hikayeleri anlatmasına karşın bu gösterisinde bitse de gitsek havası sezdim ben.
 • bi yerinde seyircilerden lazer pointer ile yüzüne ışık tutulur.