• eğer it's time gibi iyi şarkılar yapmaya devam edeceklerse ileride adını çok duyacağımız gruptur.şu anda çok duyulmaması da bu grubu güzel yapan unsurlardan biri tabii ama yine de duyulsun bilinsin.
  • continued silence adını taşıyan albümlerinden on top of the world, demons ve radioactive gibi harika şarkılarıyla tanıdığım las vegas menşeili amerikalı indie rock grubu. albüm az ve öz hit şarkılardan oluşuyor çok beğendim, yolları açık olur gibime geliyor.
  • akp döneminde patlamıştır.
  • grammylerin açık ara en iyi performansına imza atan grup, onların performansına kadar insanlar resmen uyuklama modundaydı, imagine dragıons ile birlikte herkes ayağa kalktı.
  • kendrick lamar ile beraber grammy gecesini resmen sikip atmış grup. mükemmellerdi.
  • bu grubu tanıyanların %99'unun radioactive şarkısı ile tanıması ilginç bir istatistik olarak kayıtlara geçsin.
    müzik grubu.
  • "allahım, ölmeden şu adamların bir canlı performansını izlememe izin ver!" demecimin ana karakteri olan grup.

kendilerinden geçiyorlar sahnede, izleyicileri de aynı oranda büyülüyorlar. ben ekran başında büyülendiysem, oradakileri düşünemiyorum. ve öyle hevesle, arzuyla yapıyorlar ki bunu, hareketleri öyle doğal ki, bütün enerji geçiyor dinleyiciye. bir link vereyim dedim, baktım hepsi birbirinden güzel. dinlenesi, dinletilesi grup.

bence beni menajerleri olarak almalılar.*
  • hic bozmadan yaptiklari gibi indie rock yapmaya devam etmeleri -kendilerini bilemem ama- bizim acimizdan cok iyi olacaktir kesinlikle.
  • league of legends dünya şampiyonası 2014 için harika bir şarkı hazırlamış grup. aynı zamanda video da tadından yenmez. feci gaza getiriyor insanı.

izlemek için;
  • the tea party'nin doyulmadan dağıldığı, muse ve placebo'nun eski popularitesini kaybettiği, coldplay'in ise istikrarsız olduğu dönemde şahsımı rock müzik keyfinden mahrum kalmaktan kurtarmış olan enfes grup. özellikle bateri ritmleri ve ara sıra * keman kullanmalarıyla kendilerini çok özgün kılmışlardır.
hesabın var mı? giriş yap