şükela:  tümü | bugün
 • hepsi kapatilmasi gereken irtica yuvalari
 • turkiye'nin asla cozumlenemeyecek sorunlarindan sadece biri.
 • imam hatip liseleri devlet tarafından kurulur ogretmenleri devlet universitelerinde okuyup milli egitim bakanlıgı tarafından atanır imam hatip lisesinde okutulan mufredat milli egitim bakanlıgı tarafından belirlenir fakat imam hatip lisesinde okuyan kisiler yobazdır orumcek kafalıdır universitelere girisleri engellenmelidir......
  iste turkiye deki anlayıs ve uygulama budur
 • açılırken aydın, okumuş din adamı yetiştirme amacıyla (veya kisvesiyle) açılmış, şu anda (ya da 28 şubata kadar) temel eğitime alternatif hale getirilmiş, mezunlarının ingilizce konuşan cemaatle daha iyi iletişim kurması için bir bölümü anadolu imam hatip liselerine dönüştürülmüş eğitim kurumları.
 • kendine demokrat kendine özgürlükçü zihniyetin yeniçeri ahlakıyla "istemezük" ettiği, inkılap ve devrim yasalarını babalarının mallarıymış gibi tepe tepe kullanarak, keser gibi hep kendine yontarak mühürlediği okul.28 şubat sürecinin sonucuymuş gibi görünse de imam hatip liselerine karşı başlatılan bu harekatın nüveleri oldukça eskidir.
  kapatıldığı dönem dahil önceki uzun yıllar ekstra sınav yaparak öğrenci alan tek devlet okuludur. çünkü imam hatip okulları halkın tercihidir. ülkesini seven doktorların, hakimlerin, öğretmenlerin, hatiplerin ve nice meslek grubunun yetiştiği okullardır. üniversite sınav sonuçlarında diğer devlet liseleri nal toplarken imam hatip liselerinden öys, öss birincileri çıkmış hakeza tıp dahil bir nice değişikfakülteden ihl kökenli öğrenciler birincilikle mezun olabilmiştir.
  tüm bu gelişmelerin yanında imam hatipli kitleyi, yobaz, gerici şeriatçı gibi olumsuz göndermeleri olan bir takım kelimelerle tanımlama bedbahtlığına kapılan güç odakları, 28 şubat sürecini hızlandıran alakasız olayları da bahane ederek imam hatip liselerini günah keçisi ilan etmiştir.
  daha lise çağında, orta okul yaşında gepegencecik günahsız insanların inançları ahlaksızca yüzlerine vurulmuş, zencileştirilmiştir.
  imam hatip okulları kapatıldı kapatılmasına imam hatip ahlakıyla yetişen, imam hatip liseleri müfredatıyla büyüyen nesil şimdi görev başında.rastgele...
 • mezunlarından "ulan biz onları ezdik ezdik bunlar da başa gelip bizi ezerse eyvah" feryatları eşliğinde korkulan, mezunlarının işe yarar okullar kazanmaması için parandeler atılan okul. bu okullarda okuyan kız öğrenciler 1 metrekarelik kumaş parçalarıyla terör estirirler ve başlarındaki örtü türkiye'nin en büyük sorunudur.(bkz: türban yasağı)
 • tatlısu mürtecisi yetiştirme çiftlikleri.
 • n.erbakan'in "imam hatipler bizim arka bahcelerimizdir" diye bir cümle kullanıktan sonra dikkatleri üzerine çeken okullardir ve bu söyledigi cümleden sonra artik hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.
  necmettin erbakan şayet tekrar başa tekrar gecerse ismini a.b.e.k. (arka bahce eğitim kurumlari) olarak değiştirecektir büyük bir ihtimalle.
 • türkiye'nin kötü huylu tümör'ü