• okçu vakfından, oğlancı tarikatlarından çekilen bağışların acısını yaşayan aktrol, hüloooğ yazarın açtığı başlık. biri şunun samanını versin.
  • iddialarda bulunan cengiz alcayir kimdir, bu zamana kadar ne yapmis bir arastirin bence.

ipucu da vereyim hadi, taciz davasi, basin danismanligi...
  • ortalama, konser başına 6500 dolar, gayet makul geldi bana.
    millet çocuğunun mevlidine harcıyor bu paraları. adam ise binlerce insan güzel vakit geçirsin diye.
    hem reklam, sponsor falan derken bedavaya gelir zaten o da.
  • aşağıdaki beylikdüzü listesi külliyen yalan o listedeki çoğu yapıldı... yapılmayanlar hükümetten izin alınamadığı için yapılmadı...
  • örnek diye verdiğin twitter hesabını sikeyim tuşu yok mu?

üşenmedim baktım. olur ya belki bir şey vardır dedim. biz adalete gönül verdik ya sonuçta dedim. sözlükte ki yazarı sikko, twitter'da ki yazarı sikko.

şahıs hakkında bir yanlış anlaşılma olmuş arkadaşlar.
  • ya arkadaşlar adam bi yemek yedi, ertesi gün reis elinde dürümle takılıyordu. o yüzden bu tip haberlere çok şeyapmayın derim.

tanım: eko başkanın birilerine akan paraları kesmesi ve birilerinin bunu yedirememesi.
  • yorulmuyorsunuz da he valla bravo.
  • yalan haber gibi duruyor. 1393 konser ne lan? belgelerde bile benim saydığım 2020 yılında 44 konser gözüküyor. hesap 52 milyona ulaşsın diye mi salladınız fazladan 1349 konseri. istanbul'un da işi gücü yok her gün üç tane konsere gidecek.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıkları engelle)

aktroller yalanlarla kafaları bulandırmaya son hızla devam ediyorlar. kimisi çıkıyor imamoğlu mart ayında istifa edecek diyor kimisi.... diyor.
  • yatiyolar imamoglu, kalkıyorlar imamoglu. baydi artik bu muhabbet
hesabın var mı? giriş yap