şükela:  tümü | bugün
  • ters teper. akp “cemaat” sınavında çoktan sınıfta kaldı herkes farkında bunun. tek bir siyasiye dokunma, 17 yıllık akp’nin içinde bir tane cemaatçi bakan-milletvekili olmasın sonra kalk yunanistanlı ekrem’den fetöcü yarat. ı ıhh yemez istanbul’da. ha git erzurum’da falan yap çalışır orda.
  • https://www.turkiyemtv.com.tr/…-serbest-kal-teklifi

--- spoiler ---

fetö sanığına "imamoğlu aleyhinde konuş, serbest kal" teklifi!

fetö’nün ‘belediyeler imamı’ olduğu iddia edilen erkan karaarslan’a "çerçioğlu ve imamoğlu aleyhinde beyan ver, serbest bırakalım" teklifi yapıldığı ortaya çıktı.

imamoğlu hakkında konuşursam tahliye olacağımı söylediler"
    sanık erkan karaaslan’ın bugün aydın 1. ağır ceza mahkemesinde görülen duruşmadaki ifadesi ise salondakileri şaşkınlığa uğrattı.

erkan karaaslan, “14.03.2019 tarihinde avukat görüşü adı altında cezaevinde beni görüşmeye çıkarttılar. bu görüşmeye çıkartmadan önce psikoloğa götürdüler. bir baskı olup olmadığını sordular, bir baskı olmadığına dair beyanda bulundum. avukat görüşüne girdiğimde ceza evinde girmesi mümkün olmayan aydın ilinde gazetecilik yapan serhan seyhan isimli gazeteciyi gördüm, bu kişi avukat değildir. 14.03.2019 tarihlikendisinin bana yaptığı görüşmede başta özlem çerçioğlu ve ekrem imamoğlu hakkında chp başkanları hakkında beyanda bulunmam halinde o gün itibariyle tahliye olacağımı, bu duruşma dahil başka duruşmalarda da tahliye olacağımı, aksi takdirde hüküm giyeceğimi bana beyan etmiştir. bu görüşmenin ardından yargılanmamın belediye başkanları ile ilgisinin olmadığı söyledi.

-- spoiler ---
  • ne kadar düştüklerini bir defa daha göstermişlerdir.
    masum bir insanın elinden hileyle mazbatasını al ve fetö damgası yapıştırmaya kalk.
    fetö'nün kalesi akp, masum insanları kendi yarattıkları bok çukuruna itmeye çalışıyor.
    türkiye daha önce böyle ihanet içerisinde olan bir ekip görmemiştir sanırım.

https://tr.sputniknews.com/…-diyen-bakanlar-kimdir/