• ****17 nisan mazbata geldi hoşgeldi editi****

sevgili yazarlar ben bu başlığı takiben 14 nisan 2019 istanbul'a bahar geldi zirvesi adıyla zirve organize ettim.. 940+ kişi gelicem dedi 20 kişi geldi. sözümü tuttum hatta kişiye özel tercih edilen biramı ısmarladım şahitlerim var.

yeni zirve önerisi şudur 28 nisan 2019 istanbul'da bahar pikniği

bunun dışında kendimin organize edeceği bir zirve yoktur planlarım arasında da yoktur. ilki zaten yeterince stressli geçti benim için..

28 nisan dışında bir tarihte başka bir yerde başka bir gün başka bir amaçla elbette herkes dilediğini yapar.
    ama ben sözümü tuttum, biramı ısmarladım.

gelseydiniz :)
    -----------------------------------

buyrunuzzzz

(bkz: #88396437)
    sürekli güncelleniyor ama tüm detayların %90'ı belli oldu.
    ———————————————-

****cok sevgili yazarlar ve takipciler. ne yazdiysam hepsini kendi adima
    saglayacagim. detaylar icin resmi sonuclari
    beklemek istiyorum izin verirseniz. heyecandan nefes alamiyorum nerdeyse. olay artık benden cikti tahminlerin ustunde bir istek var. olacak yapacagiz. başarıyoruz****

değerli ekşisözlük ailesi,

dün akşam üzeri sadece bir sevinci paylaşmak için eğlence amaçlı açmış olduğum başlık bu sabah 07:00'ye kadar gelen çoğu beni de yaz bir kısmı allah belanı versin temalı mesaj ve entrylerle süslendi.

6'sı ekşi 9'u private sozlük olmak üzere yaklaşık 15 yıldır sözlüklerde yazarım
    her iki sözlükte toplamda 100'den fazla kişi ile yüz yüze görüştüm.. sadece ekşi'de özellikle iş ağı başlığına verdiğim ilanlar sayesinde 30'dan fazla sözlük yazarı ve takipçisi ile yüz yüze görüştüm. bir kaçı ile beraber çalıştık ta.

şunu bir kez daha açık yüreklilikle söylemek istiyorum ki ben troll değilim hiç bir siyasi hareket için değil bir şeyler yazmak klavyeye dokunmam.

bir araya gelelim yiyelim içelim düşüncesinden başka bir amacı olmayan konu neredeyse insanların aylardır yıllardır hayalini kurduğu ünvan'la yarışır hale geldi. bu çok fazla. ben böyle bir şey istemedim. bu beni aşar.

hepsi için sosyal medya'nın gücü, bela okunması ile mi bela bulucam diye düşünüyordum ancak az önce numaramın nereden temin edildiğini bilmediğim biri tarafından gizli numaradan 11 saniyelik bir çağrı aldım.

ismimle hitap ederek eğer yazdıklarımı silmez isem kötü şeylerin olabileceği söylendi. tehditkar değil ama net bir tonda bilgilendirme şeklindeydi. filmlerde gördüğümüz "bir dost" gibi.

yazdığım entry'nin ekran görüntüsünü aldım. her harfinden sorumluyum. sn ekrem imamoğlu'nun seçim çalışmalarına gölge düşürmemek adına, sabahın bu saatinde bu genel editi yapmanın uygun olacağını düşündüm.

etkinliği destekleyenlere sözüm sn ekrem imamoğlu kazansa da kazanmasa da belirtilen gün ve yerde orada olacağımı, ne vaat ettiysem yapacağımı taahhüt ederim.

bana gelen çağrı görüntüsü https://eksiup.com/033e23e7f468
  • az sonra a haber;

"ekşi sözlük imamoğlu zaferini kızlı erkekli içkiler içerek kutlayacak."
  • zaman ve mekanı konuşmanın zamanı geldi sanırım
  • yarınki sabah gazetesi manşetini şimdiden görüyorum: “imamoğlu kazanırsa alkölün su gibi aktığı parti yapacaklar”.
  • ekrem imamoğlu'nu da ben getiriyorum.
  • oy kullanmayacaktım, yüzümü güldürdünüz, oyumu atıyorum, imamoğlu kazanırsa geliyorum.
  • eğer gerçekleşirse, biranın yanında midye dolma şahane gider.

poşetler dolusu midye dolma alıp getirmeye talibim.
  • beleşe bayıldığım için kontenjan dolmadan asil kadrodan yer bulma fırsatını kaçırmayacağım elbet.
  • olacak. yapacagim. beraber yapacağız.
  • yok bu başlığı gören muhafazakar oy vermekten vazgeçermiş de yok bizi alkolik diye lanse ederlermiş de. geçin bunları geçin, muhafazakar oy veriyorsa millet içecek içmeyecek diye oy vermeyecek, artık bu kokuşmuşluktan sıkıldığı için verecek. lan oy verdik ama sahilde içki içecekler o zaman ben binaliye oy vereyim diyecek adam yok merak etmeyin. o adamlar zaten binaliye veriyorlar. oy almak için başkası olacağınıza kaybedin seçimi boş verin dedirten buluşmadır.

asıl sıkıntı akp gerçekten kaybederse oraya gönderilecek olan toma ve çevik olur. onlara da ikram etmeyi unutmayın.
hesabın var mı? giriş yap