şükela:  tümü | bugün
 • yandaş medya ve iktidarın bütün organlarıyla ekrem başkan aleyhine yürüttükleri inanılmaz bir karalama kampanyası ve itibarsizlastirma operasyonu olduğu gözle görülür hâlde karşımızda duruyor. adam nefes alsa "oksijeni tüketti" ossursa "ozon tabakasını deldi" afedersiniz sıçsa "imamoğlu'nun boku amerikan petrolüne dönüşmekte gecikmedi" diyecekler nerdeyse. herifler yandaş kanallarda ve gazetelerde adamın adını bile anamıyor. bugün adalar'a gitmiş ekrem başkan ve tabiki adalar kaymakamı ağa babasına yaranmak için faytonlarin yerine geçecek olan elektrikli araçlar için 'trafiğe çıkamaz' diye karar çıkartıyor. ulan şaka gibi bir ülke yemin ederim.

  o kadar çaresiz ki mevcut hükümet, muharrem ince ve hatta mansur yavaş'tan bile medet umuyor ekrem başkanı dibe çekme konusunda. nasıl mı? şöyle; muharrem ince'yi ön plana çıkarıp imamoglu'na rakip olarak göstermeye ve içeride bir ikilik yaratmaya calisiyorlar. aynısını "mansur yavaş iyi ama imamoğlu sinsi" diyerek yapmaya çalışıyorlar çünkü korkuyorlar. ekrem başkan sinirlenmiyor, gaza gelip hata yapmıyor -ya da nadir yapıyor- akıllı ve hazır cevap bir adam olarak karşılarına dikiliyor. ınce'yi çok severim temiz kalpli dürüst bir insan. mansur yavas iki gözümüzün çiçeği fakat gel gör ki dinsizin hakkindan imansiz gelir. her ne kadar sevmeseniz de canan kaftancıoğlu gibi atik ve zeki bir kadına ihtiyacı var hem chp'nin hem ülkenin. her ne kadar bazen elestirseniz de ekrem imamoglu gibi dinamik, akıllı, hırslarını dogru yönlendirebilen ve her kesimden oy alabilecek birine ihtiyacımız var. ışte bu yüzden korkuyorlar, imamoglu konulu kabus görüyorlar, ayakları titriyor, dilleri sürçüyor.

  bu ülkenin bir sonraki bir numaralı yöneticisi belli. yalnızca son çırpınışlarını görüyoruz bu haramzade takımının.
 • tarihte istanbul'u fetheden ikinci insan olduğu için olabilir mi ? *

  tanım: geleceğin cumhur reisi ve bugünün istanbul büyükşehir başkanı olarak halkın içinden gelen halkçı bir kocaman yüreğe sahip olup türkiye halklarını kucaklaması ile türkiye halkları arasında nefret tohumları ekenlerin heveslerini kursaklarında bırakmasından dolayı ortaya çıktığı şüphe götürmez sebeptir.
 • imamoğlu krala çıplak diyen çocuktur. kral bunu kabullenemiyor. tüm mevzu bu.
 • kaybedecek 5 dakikamız bile yok dedikten 380 gün sonra, sadece esenler otogarına yaptığı düzenleme konusunda başarılı olan, başka da bir icraati bulunmayan birine yüklenmeyip ne yapacaklardı?
  adam ülke yönetmeye talip oluyor ama hastane yoluna asfalt atmaktan aciz.
 • esenler otogarinin temizlenmesi, adalar fayton zulmünün sona ermesi, taksici mafyasına rest çekmesi halkta büyük bir teveccüh toplaması, iktidarda endişe yarattı muhtemelen. bir sebep de bu olabilir.
 • sebebi, türkiye için istanbul hersey oldugundan. istanbul’u kazanir ve elinde tutarsan herseyi yapabilirsin. kazanacagin güç büyüktür. ekrem imamoglu’nuj eline geçen bir firsat var ve iyi de kullaniyor. söylediklerini yapiyor. hanesine hep puan demek bu. her yerden vuruyorlar imamoglu’na. sakin karsilayip yaniti veriyor. umarim bozmaz. kusursuz degildir ancak isini yapiyor.

  yukaridaki biri diyor ki hastane yolu yapmaktan aciz demis. ondan ricam o hastanenin temeli ne zaman atilmis ve ne zaman bitmis. bir ona baksin sonra söyleyecegini desin

  bakmayacaklara tarih vereyim. 17 subat 2014
  ben baska birsey demiyorum.
  ahanda ulker link: lingo lingo siseler
 • korku
 • tayyip'in en büyük rakibi görülmesi..

  hazırcevap olması, korkusuz görünmesi, mulayim değil de sert olması, kararlı durması rakiplerinin gözünde korkuya sebep oluyor..
 • kuyruk acısıdır.

  25 milyar liralık bütçeyi yönetemiyor olmaktır. yandaşa, vakıfa, derneğe para akıtamıyor olmaktır.

  diğer bir etken de akp'nin sonunu getirecek adam olmasıdır.
 • bu kadar vasıfsız bir siyasetçiyi ön planda tutarak akp bence çok akıllıca davranıyor. istanbul'u bile isteye kaybettiklerini bile düşünmeye başladım açıkcası.