• (bkz: ayarını bozduğun kantar gün gelir seni tartar)
    benim hiç bir siyasetçi ile problemim yok vakti gelince herkes emekli olacak hatta bu dünyadan göçüp gidecekler. ama ülkeye tek adam rejimini siz benimsettiniz. ulan en kıytırık okul müdürü bile reis gibi hareket ediyor. ne diyeyim hayırlısı be gülüm.
  • bunlar ağladıkça ben zevkten dört köşe oluyorum. arsız, yüzsüz, soysuzlar çetesi. kudurun.
  • başkana alenen yalancı ifadesini kullananları "hakaret yok" diyerek savunanları göstermiştir...

senin o okuyamayan gözüne bir , muhakeme yapamayan beynine iki...
  • erdoğana hakaret edip işten atılan chp li gibi işte yurdum insanı bi o yanda bi bu yanda
  • bunlar aktroll falan değil. bunlar iktidarın yarattığı dinci şımarıklığı. eskiden her şeyden mağdur olurlardı. şimdi her şeyi söyleyelim ama kimse bize bir şey yapmasın, söylediklerimize kimse karışmasın, ağzımıza geleni söyleyelim ama kimse buna karşı tepki göstermesin şımarıklığına evrildiler.

eminim ibb'de yüzlerce koyu akp'li vardır. neden bu kovulan herkesin twitter geçmişinde falan hep ya atatürk'e, ya chp'ye, ya imamoğlu'na hakaret var? yok öyle hem ayranım dökülmesin, hem götüm sikilmesin kafası.
  • bu kitlenin atatürk ile ilgili hakaretlerinin şöyle bir yanı var;

kamu görevinde iken hakaret etmekten ayrı bir zevk duyuyorlar. hani rövanş falan diyorsunuz ya. üstlerden mesela lozan, m kemal'e sallasınlar bunlar coşuyor. onun kurduğu cumhuriyetten m kemal'e sövmeyi matah birşey sanıyorlar.
  • gerizekalıdır.
  • ankara ve istanbul belediyelerini babalarinin ciftligine ceviren enes talha’larin, rabina nurlarin ziriltisidir.

yallah konya belediyesine.
  • kendisinde birazcık onur olsa, kovulmayı beklemez istifa ederdi.
    bu yalakaların belediyeden atılmasından çok, muhalif arkadaşların akıllanmasına seviniyorum. birkaç ay önce olsa, ama şimdi başkanın akp'den ne farkı kaldı? kimsenin ekmeğine mani olmak bize yakışmaz, der bu bedavacılara destek çıkarlardı.
    başkan tatil yapmıyor, harıl harıl çalışıyor dediğim güzel haber.
  • adam kimseyi kovmayacağız falan demedi, pezevenk troller lafı işlerine geldiği gibi götünden anlıyor. bu düşünceyle gelmiyoruz dedi, yani liyakat sahibi adamı niye çıkarsın. kurmuşlar 50 kişilik troll ordusu benim vergimle sağa sola kin saçıyor. herhalde kovacak, eline sağlık, biz bunun için oy verdik bu adama.
hesabın var mı? giriş yap