58 entry daha
  • oh beeee. bu zamana kadar hakkını yediğiniz herkesin, merkezi yerleştirme sorularını çalıp geleceği ile oynadığınız binlerce gencin ahı var üzerinizde.
  • yazık ya, işsizlik çok üzücü ne olursa olsun.
  • ohhhhhhhhh
  • bu ülkede, ataması yapılmayan öğretmenler, mühendisler intihar etti.

kendilerini anne babalarının evinde tüfek ile vurdular, borulara astılar.

öldüklerinde ceplerinden sadece 5 lira çıktığını okuduk 3. sayfa haberlerinde.

sizin gibi göt yalamadılar.

hepiniz şerefsizsiniz, ahlaksızsınız. başındaki örtü seni ahlaklı yapmaz. hak yemeği de iyi bilirsiniz siz.

şimdi siktir git iş ara, primat kılıklı mahluk.
  • yaşadığım şehirde belediyede çalışan bir arkadaşım var. kendisi her seçimde “koyduk mu?” tarzı paylaşımlar yapıyordu. “mor size çok yakışıyor” falan.. sinir bozacak ne geliyorsa aklına paylaşırdı.
    bu seçimde belediyeyi chp kazandı. az önce hesabını inceledim. herşeyi temizlemiş. fanatizmi buraya kadarmış. evdeki bulgurdan olmak gözünü epey korkutmuş demek ki. hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun, güçlünün yanında güçsüzü ezmeyi basitlik olarak görürüm.
    tanım: iyi olmuştur.
  • ebesinin örekesini görmüş olan şahsiyet hatta şahsiyetlerdir.

sözünü tutmamışmış, ne bekliyordunuz ulan; atatürk'e salla, rejime salla, milletin belediye reisi seçtiği adamın hakkını gasp et sonra da işimi hakkıyla yaptım çıkarıldım de. yüzsüz hainler! elbet daha büyük bedeller de ödersiniz zamanı gelince.
  • hakaret etmesi bir tarafa, tüm tweetleri mesai saatleri içerisinde atmış.
    medya aş akp propagandası yapsın diye mi var arkadaşım. sizin tam olarak iş tanımınız neydi, ne iş yapıyordunuz?
    gazeteci demiş bir de. hani ben bir gazetecilik faaliyeti de göremedim. varsa yoksa akp propagandası.
  • bastan soylemek gerekirse gecmis entrylerime de bakilirsa aktroll vs degilim. basligi gordugumde aklima cumhurbaskanina hakaret edince iceri atilanlar, isten kovulanlar vs geldi. sonra da bu kovulan, iceri atilanlar icin aglayanlar geldi.

ve sonra dedim ki, bu ulkenin ne sagcisindan ne solcusundan bi skm olmaz.

tanım: gereksiz olan başlık.
  • oraya torpille giren üç tanıdığım var(hepsi de inşaat mühendisi); ikisi okuldan devrem(biri başörtülü bacılardan) öbürü kuzenim, darısı sizin başınıza dikikler... umarım kovulma haberlerinizi de alırım.

sular yükselince balıklar karıncaları yer; sular çekilince de karıncalar balıkları yer.

tanım: karıncaların balıkları yemeye başlaması durumu.
21 entry daha
hesabın var mı? giriş yap