şükela:  tümü | bugün
  • kim olduğu merak edilen şahıs.

"imamoğlu, bir kulüp yetkilisinin maçtan önce kendisini aradığını ve 'tehdit unsurları var, maça gelmesi doğru değildir' ifadelerini aktardığını söyledi.

imamoğlu, şöyle devam etti:

"'hayır kardeşim' dedim, orası kamuya açık bir alan, gitmeme kimse engel olamaz. 'beni arasın' dedim. ismini asla açıklamam. bunu açıklayacak olan o kişidir. ben maçlara gitmeye devam edeceğim. ben milletin oy vererek seçtiği belediye başkanıyım."

https://www.mynet.com/…yetkilisi-aradi-190101149931
  • kuruluşundan beri her daim kendini siyasete yamayan şikeci bir takımın yöneticisi olması kuvvetli ihtimaldir.

bunlar bu uğurda ortamlarda ''atatürk, cumhuriyet'' edebiyatı yapıp fetöcülerle aynı yatağa girmekten bile çekinmediler. fethullah'ın boklu donunu koklamaktan imtina etmediler.

allah cezanızı versin, ülkenin yüz karaları. iki yüzlü pislikler!
  • maçası yememiş olabilir. <<< yöneticinin.
  • ali koç olduğu ortaya çıkmış.

kaynak: nagehan

ali koç, süleyman soylu'nun kendisine yaptığı telkin üzerine imamoğlu'na durumu iletmiş ancak imamoğlu'ndan ''sizi değil beni arasın'' cevabını almış. zaten uyarıyı dikkate almayarak maçta da hazır bulunmuştu.

helal olsun be imamoğlu, vizyon ali'yi taca çıkarttın :)
  • bu konu baya önemli.

fenerbahçe, istanbul'un seçilmiş başkanının bir istanbul derbisine gitmesini "sakıncalı" bulacak kadar mabadını otoriteye kaptırmış şahsın kim olduğunu açıklamak zorunda.

sağda solda sürekli olarak "cumhuriyetin yıkılmaz kalesi" mavrasını okuyan bir camianın en azından bu kadarını yapabilmesi lazım.
  • kaynak gösterildiği takdirde itinayla linç edebileceğimiz bir iddia.
  • herşey nasıl şikeye kadar getirilmiş anlamak mümkün değil. maça gelme demek kimsenin haddine değil, süleyman soylu'nun yönlendirmelerine istinaden ali koç ortalık karışık gelmen riskli olur demiş. imamoğlu'nda da yüzlerce koruma ordusuyla gezecek kadar göt korkusu olmadığından dolayı ben gelirim sorunu olan beni arasın alicim demiş. olan biten bu.

kaynak
  • imamoğlu’na söyleyin maça gelmesin diyen bakanın ağzına bakmıştır.

siz söyleyin sayın bakan diyememiştir. yazık o yöneticiye.
  • şimdi bu fetöcü orospu çocuklarına küfür edince öm kutumu dolduruyorlar, ulan sikikler arayan bakan, bir haberi de çarpıtmayın allah muhammed jesus aşkına.
  • olayın kim veya ne olduğu ortaya çıkmıştır.