• (bkz: şantaj) şantajın anlamını dahi bilmeyen yazar sıçmığı.

imamoğlu'nun dava açtığı tweet. click

net olarak imamoğlu'na "a.... çocuğu" demiştir. imamoğlu küfre rağmen uzlaşmacı yaklaşmış.
  • daha ismini ilk defa duyduğum süper ünlü kişiye şantaj.

ulan zaten adamı bilen 2 kişi vardır. o eleştirdi diye oturup uğraşmışlardır aynen.

aktroller iyice seviyeyi düşürdü. yakında bacağımıza yapışıp ne olur oy vermeyin ne olur diye ağlayacaklar sanırım.
  • o iki tane eleştiri denilen yunan kırmasından tut teröriste kadar saçma sapan hakaretler. dayı sen kimsin de bir topluluğu küfür olarak kullanıyorsun.

(bkz: tck 216)

birisine "yunan kırması" diyerek hakaret ettiğini sanacak kadar ileri giden bir figürana o metinde yazanlar az bile.
  • sözlük ahalisine amme hizmeti.

biraz yukarıda diyanet adlı bir aktroll göreceksiniz. profiline girince zaten anlarsınız ama ben yorumlayın diye buraya yazıyorum. bomboş 10 entry sonrasında 11. entrysi bu başlığa. ne hikmetse yorum yapası tutmuş.

sözlüğü böyle böyle bok ettiniz işte.

meseleye bakmadım bile. başlığı açanın da ne halt olduğu belli.

yine lanetlenmemek için tanım: (bkz: recep tarzi kim amk) dedirten olaydır.
  • hadi başka iş arayın kendinize
  • ekrem imamoğlu benim için yaşadığım ülkedeki bir şehrin belediye başkanından başka birşey değildi. hatta partisine bugüne kadar oy vermişliğim bile yoktur.

ama iktidar ve bu tür aktroller tarafından namertçe karalandığını hissettiğim an kendisini sevmeye başladım ve cb adayı olursa oy verebileceğimi düşündüm.

gördünüz mü aktroller ?
    kendi ellerinizle bir lider yarattınız.
    baskılarınız adamı daha da parlatıyor.

her şey çok güzel olabilir...
  • üstteki suser arkadaş davalık olan twiti sağ olsun paylaşmış. görüldüğü üzere bahse konu olan eleman bir adet çomar trollden fazlası değil.

başlık sahibi daha şantaj kelimesinin anlamını bilmiyor, bunu algı operasyonu için sözlüğe taşıyor. yeminle şuraya yazar alımı için iq testi yapmanın zamanı geldi.
  • adamın tweetlerine bi bakayım dedim bakmaz olaydım. imamoğlu' na götün teki demiş, yok ibb yi kerhaneye çevirdiniz demiş daha aşağılara insek bilmediğimiz küfürleri de öğrenip çıkardık herhalde bu tayyipçi sözde sanatçı bozuntusundan. ben burda zorla yaptırılan bir şey görmedim. ya bu şartlarda anlaşırız ya mahkemede görüşürüz denmiş. gayet demokratik bir tutum. hakaret davasını kaybetsin, ödesin cezasını madem.
  • recep terzi kim aq
  • anlamadığım konu imamoğlu’na hakaret eden adamlarla neden uzlaşıyorsunuz. uzlaşmayın. açın davaları. alın çatır çatır paraları.

edit: imla
hesabın var mı? giriş yap