• ben böyle bir saçmalık görmedim.

recep terzi isimli bir şahıs ekrem imamoğlu'nu twitterdan eleştirdiği için şikayet ediliyor. arabulucu aracılığıyla tweetleri silmesi ve hazırlanan bir metni video ile twitter üzerinden paylaşması isteniyor. yapmadığı takdirde ise her tweet için 50 bin tl lik tazminat davası açılacak diye tehdit ediliyor.

ne yapmış adam eleştiri. hakaret mi var tehdit mi var. bu mu sizin ifade özgürlüğü anlayışınız. daha bu adam belediye başkanı.

https://twitter.com/…tatus/1228249475245858816?s=19
  • cehape zihniyetinden agabe zihniyetine geçiş süreci ihtimalidir.
  • tahminimce elestiri iceren tweet sudur

https://twitter.com/…rzi/status/1226989852161384449
  • imamoğlunu linç etme özgürlüğü. anlaşılan imamoğluna rahatça küfür edemediklerinden müzdaripler.

bu kişiler yıllarca kılıçdaroğluna etmedik hakaret kalmadı. muhalefete hakaret etti diye kimseden hesap sorulmadığı için rahatlıkla yaptılar. hatta üzerine birilerinden destek bile aldılar. şimdi aynısını imamoğluna yapmak istiyorlar.
  • anlaşma için sundukları şartlara bak

1. bugüne kadarki tüm ibb ve imamoğlu'na ait paylaşımları silecek
    2. bundan sonra ibb ve ekrem imamoğlu'ya ilgili paylaşım yapmayacak
    3. hazırlanan metnivideo ile okuyacak ve hiçbir zaman kaldırmayacak.

bunlar tek partili dönemi özlemişler.
  • ekrem imamoğlu kendisini eleştiren sanatçı recep terzi'ye kölelik anlaşması önermiş ve imzalamazsa milyonlarca lira tazminat ödetmekle tehdit etmiş. kölelik anlaşmasının şartları şöyle:

1) recep terzi yaptığı bütün eleştirileri silecek.
    2) ekrem imamoğlu'nun gönderdiği, içinde ekrem imamoğlu'ndan özür dilenen, ekrem imamoğlu'nu öven ve recep terzi'nin kendisini uzun uzun aşağıladığı bir metni okuyup videoya çekecek ve hesabından paylaşacak.
    3) ekrem imamoğlu hakkında bir daha hiç konuşmayacak ve yazmayacak.
    4) ekrem imamoğlu hakkında yazması durumunda milyonlarca lira tazminat ödeyecek.

https://twitter.com/…rzi/status/1228249475245858816

insanlık onuruna, haysiyetine sığmayan bir kölelik anlaşması. sırf eleştirdi diye.

yirmi yıldır bu ülkeyi yöneten ve gelebileceği tüm makamlara gelen, gücünün zirvesinde olan erdoğan bile bugüne kadar kendisine yapılan en alçakça, en bel aşağı, en hadsiz, en saygısız eleştiriler için bile en ufak bir tehditte bulunmadı.

hatta iki kez kendisine hakaret eden insanları bile karşılıksız affetti ve tüm davaları geri çekti.

insanın sinirini beynine çıkaracak seviyede bir olay. bu adama haddinin bildirilmesi lazım.
  • recep terzi kim aq
  • adamın tweetlerine bi bakayım dedim bakmaz olaydım. imamoğlu' na götün teki demiş, yok ibb yi kerhaneye çevirdiniz demiş daha aşağılara insek bilmediğimiz küfürleri de öğrenip çıkardık herhalde bu tayyipçi sözde sanatçı bozuntusundan. ben burda zorla yaptırılan bir şey görmedim. ya bu şartlarda anlaşırız ya mahkemede görüşürüz denmiş. gayet demokratik bir tutum. hakaret davasını kaybetsin, ödesin cezasını madem.
  • okutmak istediği metin çok iyiymiş yalnız. kulağını çekip sırasına gönderen öğretmen tonunda
hesabın var mı? giriş yap