• kesinlikle imamoğlu'nu diye yanıtlanacak soru.

çünkü;

birisi kendi başarıları ile dolu bir cv.
    diğer rte'nin layık gördükleri ile dolu bir cv.

edit: hatta ben soruyu şöyle değiştireyim.

yarın seçimlerin tekrarlanmasına karar verilse ve rte olsanız,

elinizde imkan olması halinde yıldırım'ı mı aday yaparsınız imamoğlu'nu mu?
  • binali yıldırım'ı o kadar övdün de,

demezler mi adama bu kadar donanımlı adamın belediyede işi ne?

ayrıca, o başarıların hiçbiri yıldırım'a ait değil. erdoğan'ın, binali beye sunduğu imkanlar diyelim. normal şartlarda bu imkanlara erişemezsin. ama elinden tutan biri varsa neden olmasın.
  • 'seçilmek' ile 'atanmak' arasındaki farktan bihaber nesle aşina değiliz.
  • ingilizce isletme mezunu adam icin yabanci dil yok yazildigini goruyoruz.

ileri derecede ingilizce ve fransizca bildigi iddia edilen adamin ise, turkce yazamadigini goruyoruz.

ben turkce yazabilen, ingilizce isletme mezununu ise alirim.
  • kendi dilini temel seviyede bile yazamayan bir insanın ileri derecede ingilizce ve fransızca bilmesi de adeta bir andersen masalı kadar fantastik. hayır yurt dışında ikamet etse zamanla unutmuş diyeceğiz de kendisi sürekli yurt içinde farklı görevlere koşturuyor, adeta bir joker, football manager'da steven gerrard gibi, nereye koysan oynuyor.
  • ben binaliyi alırdım tam istediğim müdür. istediğin yere koy hemen kabullenir, asla sesini yükseltmez, hatta her yıl maaşına negatif zam yapsan zam aldım diye sevinir öyle bi adamı hangi patron istemez
  • madem kişilerin tecrübelerine bakılıyor, o zaman binali direk ülkenin cumhurbaşkanı olması gerekiyor.
    hatta diğer turki ülkelerin de başkanı olması gerek.
    skill olarak binali yıldırım 50 bakana, 10 başbakana ve 3 cumhurbaşkanına eşit.
  • araştırma kıtlığını bizlere gösteren başlık. malum partililerde ırsi sanırım.

imamoğlu istanbul üniversitesi ingilizce işletme mezunudur. insan kaynakları yönetimi ise yüksek lisansıdır.

benim tercihim imamoğlundan yanadır tam beyaz yakalı tipi var. yollsın cv'sini işleme koydurtayım.
  • ya sanki cv'si iyi olanlar işe aliniyormuş gibi konuşmayin.. tabii ki binali'yi alırsınız işe çünkü onun yakınları var.. memlekette ingilizce almancayi anadili gibi konuşanlar 2600 lirayla çalıştırılıyor, babasi binali olanlarin ise keyfi yerinde.. ne konuşuyorsunuz ki
hesabın var mı? giriş yap